Jaunasis „Kambario“ aktorius vaidins naujame Xaviero Dolano filme

Jaunasis „Kambario“ aktorius vaidins naujame Xaviero Dolano filme

Milijonų kino gerbėjų širdis pavergęs jaunasis aktorius Jacobas Tremblay‘us vaidins naujame kanadiečių režisieriaus Xaviero Dolano filme „Džono F. Donovano mirtis ir gyvenimas“ (angl. „The Death and Life of John F. Donovan“), praneša „The Hollywood Reporter“. Dešimtmetis aktorius išgarsėjo praėjusiais metais, kai suvaidino Džeką „Oskarui“ nominuotame filme „Kambarys“ (angl. „Room“).

J. Tremblay‘us prisijungs prie ganėtinai įspūdingo aktorių ansamblio, kurį pavyko suburti X. Dolanui. Filme vaidins Kitas Haringtonas, Jessica Chastain, Natalie Portman, Susan Sarandon ir Kathy Bates. Juostos filmavimo darbai jau prasidėjo ir vyksta Monrealyje, vėliau kūrybinė grupė keliaus filmuoti į Pragą, D. Britaniją ir Niujorką.

„Džono F. Donovano mirtis ir gyvenimas“ pasakos apie televizijos žvaigždę (akt. K. Haringtonas), kuri susirašinėja laiškais su Anglijoje kartu su motina (akt. N. Portman) gyvenančiu jaunu aktoriumi. Šį vaidmenį ir atliks Jacobas Tremblay‘us. Visų likimai pasikeičia po Kito Haringtono personažo nuopolio. Veikėjai vėl susitinka po dešimtmečio, kai jaunasis aktorius bando atgaivinti savo santykius su praeities dievaičiu, imdamas iš jo interviu.

Vos 27 metų Xavieras Dolanas jau tapo tikra žvaigžde kino pasaulyje ir yra vienas daugiausiai žadančių kino kūrėjų, o paskutinis jo darbas „Tai tik pasaulio pabaiga“ (pranc. „Juste la fin du monde“) yra nominuotas „Oskaro“ statulėlei, geriausio filmo užsienio kalba kategorijoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles