„Pasaulinio karo Z“ tęsinio režisieriumi gali tapti Davidas Fincheris

„Pasaulinio karo Z“ tęsinio režisieriumi gali tapti Davidas Fincheris

Aktorius Bradas Pittas bando privilioti į filmo „Pasaulinis karas Z 2“ (angl. The World War Z 2“) režisieriaus kėdę savo draugą Davidą Fincherį, su kuriuo jie jau kelis kartus dirbo. Apie tai praneša portalas „Variety“.

Pasak „Variety“, ne vien Bradas Pittas, kuris dar atlieka ir prodiuserio funkcijas, bando įkalbėti Davidą Fincherį imtis antrosios 2013 metų kino hito dalies kūrimo. Derybose taip pat dalyvauja studijų „Paramount Pictures“ ir „Skydance“ atstovai, kurie taip pat nori matyti žymųjį kino kūrėją šio filmo režisieriaus kėdėje.

Jeigu Davidas Fincheris sutiks, tai jau bus ketvirtas bendras jo ir Brado Pitto filmas. Anksčiau vyrai dirbo prie filmų „Septyni“ (angl. „Se7en“), „Kovos klubas“ (angl. „Fight Club“) ir „Keista Bendžamino Batono istorija“ (angl. „The Curious Case of Benjamin Button“).

Paskutiniu filmu, kurį režisavo Davidas Fincheris tapo puikiai kino kritikų ir žiūrovų priimtas 2014 metais pasirodęs trileris „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“). Filmas visame pasaulyje užsidirbo beveik 370 mln. dolerių, o taip pat pretendavo į daugybę prestižinių apdovanojimų.

„Pasaulinis karas Z 2“ kino ekranuose turi pasirodyti 2017 m. birželio 7 dieną, todėl suprantama, kodėl kino studija skuba kuo greičiau pradėti juostos filmavimo darbus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles