Lady Gaga grįžta į serialų režisieriaus Ryano Murphy pasaulį

Lady Gaga grįžta į serialų režisieriaus Ryano Murphy pasaulį

Šių laikų viena žinomiausių atlikėjų Lady Gaga po truputį vis rimčiau įsisuka į aktorės vaidmenį. Šiais ir praėjusiais metais užimdama vieną pagrindinių vaidmenų „Amerikietiškoje siaubo istorijoje: Viešbutis“ (angl. „American Horror Story: Hotel“), atrodo, Brado Falchuko ir Ryano Murphy seriale užtruks kiek ilgiau.

Ir gal Lady Gaga’os personažui seriale ir nepavyko sulaukti gerų dienų, tačiau laidos kūrėjai patvirtina – dainininkė tikrai sugrįš šeštajam sezonui. Teigiama, kad aktorė naujausiame sezone pasirodys kartu su Angela Bassett ir Sarah Paulson.

Portalas „Screen Rant“ teigia, kad šešto sezono scenarijus vis dar išlieka nežinioje, o žiūrovai jau dabar ėmė spėlioti – kokia nauja vieta ir tematika bus plėtojama naujausiame sezone. Ryanas Murphy prieš kiekvieną sezoną tai išlaiko didžiausia paslaptimi ir atskleidžia tik pačią paskutinę akimirką. Galime tik spėlioti, jog tai gali būti tiek stovyklos, tiek miško, tiek ateivių ar tiesiog kruizinio laivo tematikos.

Pirmieji keturi sezonai pelnė 71 Emmy apdovanojimų nominacijas bei 13 pačių apdovanojimų, tarp kurių net penki buvo skirti ketvirtam sezonui „Amerikietiška siaubo istorija: Bepročių šou“ (angl. „American Horror Story: Freak Show“). Penktasis sezonas apie viešbutį sumušė daugelį iki tol pasiektų serialo rekordų. Palyginus su ketvirtuoju sezonu, tarp 18-49 amžiaus žmonių pirmųjų keturių serijų žiūrimumas išaugo net 7-iais, o tarp visos auditorijos pakilo 1-u procentu. Per visą kanalo istoriją sezono premjera debiutavo su itin dideliu pasisekimu – užėmė antrą vietą tarp žiūrimiausių laidų. Žinoma, verta pažymėti, kad pirmą vietą iki šiol užima „Amerikietiškos siaubo istorijos: Bepročių šou“ premjera.

Šeštasis sezonas bus pradėtas filmuoti jau netrukus, o premjera numatyta šių metų rudenį, greičiausiai spalio mėnesį. Tuo tarpu Ryanas Murphy nesnaudžia ir toliau sėkmingai vysto savo, kaip pavykusio režisieriaus karjerą. Rudenį pristatęs fenomenu tarp jaunimo vadinamą serialą „Siaubo karalienės“, o šiuo metu vystydamas savo naujausią šou pavadinimu „Amerikietiška kriminalinė istorija: Žmonės prieš O. J. Simpson“ (angl. „American Crime Story: The People v. O. J. Simpson“), R. Murphy netrukus grįš ir į filmų žanrą. Režisierius filmų sferoje pasirodys su dar tikslaus pavadinimo neturinčiu miuziklu „One Hit Wonders“, kuriame šiuo metu aišku, kad tikrai vaidins Gwyneth Paltrow.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Mindaugas / 2016 kovo 6

    „Melskis, valgyk ir mylėk“ yra R. Murphy debiutas kine, tad kitas filmas, kaip ir miuziklas – mane tai stebina, nebus debiutu jau niekada. 🙂

  2. Donatas Valentėlis / 2016 kovo 6

    Stebina kas? Kad bus miuziklas? Beje, Mindaugai, dėl debiuto Jūs esate teisus 🙂