Pirmajame „Insurgentės“ anonse atskleidžiama pagrindinė filmo siužetinė linija

Pirmajame „Insurgentės“ anonse atskleidžiama pagrindinė filmo siužetinė linija

Kino studija „Summit Entertainment“ paskelbė pirmąjį pilną „Insurgentės“ (angl. „The Divergent Series: Insurgent“) anonsą. Anonsas pristato pasaulyje labai laukiamo „Divergentės“ (angl. „The Divergent“) tęsinį. Jis, kaip ir pirmoji dalis, yra pagrįstas populiaria mokslinės fantastikos knygų serija, kurią parašė Veronica Roth.

Pirmajame anonse nors ir labai greitai, tačiau labai aiškiai nupasakojama filmo siužetinė linija. Istorija tęsiasi toliau, o pirmosios juostos antagonistai nepametami. Jie ir toliau bando įgyvendinti savo planus. Anonse parodomas ir pagrindinis filmo objektas, dėl kurio pagrindiniai veikėjai, iš esmės visi divergentai, dar kartą papuola į bėdą. Taip pat rodoma ir ypatingai stipriai į veiksmą įsisukusi Shailene Woodley, keliose scenose laikanti už ją didesnį automatinį šautuvą. Ir, anonso kulminacija – Shaileene Woodley stoja į kovą prieš Shaileene Woodley.

„Insurgentė“ pasakos apie Tričės ir jos pakeleivių kelionę į Čikagą, siekiant surasti daugiau sąjungininkų. Dabar Tričė ir Ketvirtas yra bėgliai, medžiojami galios ir garbės ištroškusios Eruditų lyderės Dženinos. Bandydami spėti su laiku, jie turi sužinoti, dėl kokios priežasties Tričės tėvai paaukojo savo gyvybes ir kodėl jaunuolius taip bandoma sulaikyti. Persekiojama praeities sprendimų naštos, bet siekianti apsaugoti savo dabartinius artimuosius, Tričė, kartu su Ketvirtu, stoja kovoti su begale, atrodytų, neįmanomų iššūkių, taip atrakindami savo pasaulio praeities ir ateities paslaptis.

Pirmoji dalis „Divergentė“ buvo visai neblogas eksperimentas. 85 milijonus dolerių kainavusi juosta pasaulyje uždirbo beveik 290 milijonų, nors ir nebuvo išleista 3D formatu. Po gana sėkmingo pirmosios dalies pasirodymo „Lionsgate“ nusprendė pratęsti ekranizacijas, tad sulauksime ir trečiosios knygos perkėlimo į ekranus. Tradiciškai, trečioji knyga bus skeliama į dvi dalis.

Pagrindinius vaidmenis „Insurgentėje“ ir vėl atliks Shailene Woodley, Theo Jamesas, Kate Winslet, Jai‘us Courtney‘is, Milesas Telleris ir kt.

„Insurgentė“ kino teatrus pasieks jau kitų metų kovo 20 dieną. Jos tęsiniai „Alegentė“ (angl. „Allegiant“) pirmoji ir antroji dalis pasirodys tuo pat metu 2016 ir 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles