Pirmajame „Moanos“ anonse – ryškioji Polinezijos mitologija

Aukso amžių išgyvenanti „Disney“ studija kartu džiaugiasi ir dar vienu pasiekimu. Dėl savo animacinių filmų išgarsėjusi kompanija vėl pradėjo kurti žiūrovų ir kritikų mylimus animacinius projektus, o naujausias jų sekmadienį gavo ir pirmąjį savo anonsą.

Filmas „Moana“, pasakojantis apie pietinėje Ramiojo vandenyno pusėje gyvenanti pusdievį Maui ir naująją jo draugę Moaną, yra naujausias „Disney“ bandymas užkariauti vaikų širdis. Žiūrint pirmąjį anonsą nesunku atspėti, kad studijai tai neabejotinai pavyks – ryški animacija, įdomų dizainą turintys veikėjai ir Polinezijos mitologija žada išties sėkmingą derinį.

Negana to, prie filmo prisideda ir tikra žvaigždžių komanda. Maui įkūnija turbūt garsiausias šių dienų Holivudo aktorius Dwayne‘as Johnsonas. Muziką, kurios fragmentą galima išgirsti ir šiame anonse, filmui parašė Lin-Manuelis Miranda, pastaraisiais metais išgarsėjęs kaip miuziklo „Hamiltonas“ kūrėjas. Sekmadienį miuziklas laimėjo net vienuolika „Tony“ apdovanojimų.

„Moana“ veikiausiai pratęs įspūdingą „Disney“ animacijos pasirodymą kino teatruose. Naujausias studijos projektas – vos prieš porą mėnesių pasirodęs „Zootropolis“ (angl. „Zootopia“) – studijai uždirbo daugiau nei milijardą dolerių.

„Moana“ kino teatruose pasirodys lapkričio 23 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles