Kate Winslet neboikotuos Oskarų, nes nori pamatyti Leonardo DiCaprio triumfą

Kate Winslet neboikotuos Oskarų, nes nori pamatyti Leonardo DiCaprio triumfą

Po šiemet kilusios polemikos dėl „pernelyg baltų Oskarų“, kai kurie aktoriai ir režisieriai nusprendė boikotuoti ceremoniją. Tačiau, pavyzdžiui, britų aktorei Kate‘i Winslet, klausimų, ar dalyvauti ceremonijoje, net nekyla. Ir šįkart ši priežastis – net ne tai, kad ji pati yra nominuota Oskarui kaip geriausia antraplanė aktorė už vaidmenį Dany Boyle‘o režisuotame filme „Steve Jobs“. Ne, šiuo atveju K. Winslet svarbiau yra tai, kad Oskarui nominuotas Leonardo DiCaprio, ir, jos manymu, jis iš šios ceremonijos, skirtingai nei kitais kartais, negrįš tuščiomis.

K. Wisnlet manymu, jos partneriu filmuose „Titanikas“ (angl. „Titanic“) ir „Nerimo dienos“ (angl. „Revolutionary Road“) buvęs L. DiCaprio, šiemet Oskarui nominuotas už vaidmenį Alejandro González Iñárritu juostoje „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“), pagaliau laimės taip trokštamą apdovanojimą.

Tai, kad dalyvaus šiemetinėje Oskarų ceremonijoje ir neprisidės prie ją boikotuojančių žvaigždžių K. Winslet neseniai patvirtino dar kartą: „Jei atvirai, tai šie metai buvo išties neeiliniai moterims, ir aš jausčiausi išdavusi savo stovyklą, jei nedalyvaučiau ceremonijoe. Be to, nuojauta man tvirtai kužda, kad šiemet bus Leo metai. Jis yra mano geriausias draugas ir aš tiesiog negaliu įsivaizduoti, kad nedalyvaučiau ceremonijoje ir jo nepalaikyčiau.“

Ar K. Winslet turi aiškiaregystės dovaną? Atsakymą sužinosime jau gana greitai – Oskarų ceremonija Dolby teatre vyks vasario 28 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles