Larsas von Trieras grįžta į kiną

Larsas von Trieras grįžta į kiną

2014 m. per Venecijos kino festivalį skandalingojo danų režisieriaus Larso von Triero prodiuserė Louise Vesth žiniasklaidai pareiškė, kad „Nimfomanės“ (angl. „Nymphomaniac“) ir „Melancholijos“ (angl. „Melancholia“) režisierius ruošia paslaptingą „televizijos serialą anglų kalba“, pavadintą „Namas, kurį pastatė Džekas“ (angl. „The House that Jack Built“).

Tačiau po pusantrų metų, per kuriuos nepasirodė daugiau jokių naujienų apie šį televizijos projektą, L. von Trieras savo socialinio tinko Facebook paskyroje išplatino intriguojantį vaizdo įrašą, kuriame jis pasakoja apie filmuojamą „savo naują filmą „Namas, kurį pastatė Džekas“, kuris turėtų pasirodyti rudenį“. Vaizdo įrašo pabaigoje pranešama, kad tai bus kino filmas, priešingai nei buvo skelbiama anksčiau.

Kad ir kokia forma – serialo ar kino filmo- pasirodytų, „Namas, kurį pastatė Džekas“ pasakos serijinio žudiko istoriją, viską pateikiant iš jo perspektyvos.

Šiame trumpame vaizdo įraše L. von Trieras taip pat atiduoda dvigubą duoklę sausio mėnesį mirusiam Davidui Bowie‘iui – režisierius dėvi baltą juostelę su dviem juodais taškais – panašią galima pamatyti paskutiniame D. Bowie‘io muzikiniame vaizdo klipe „Lazarus“; o savo trumpą vaizdo įrašą L. von Trieras baigia žodžiais iš D. Bowie dainos „Futre Legend“: „This ain‘t rock and roll, this is genocide“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles