Padėkite Leonardui DiCaprio laimėti Oskarą kompiuteriniame žaidime

Padėkite Leonardui DiCaprio laimėti Oskarą kompiuteriniame žaidime

Faktas, kad vienas garsiausių ir vienas geriausiai vertinamų dabartinių Holivudo aktorių Leonardo DiCaprio iki šiol nėra pelnęs nei vieno Oskaro jau keletą metų yra nuolatinis interneto trolių pašaipų objektas. Tačiau šie metai gali būti paskutinė proga juokauti šia tema, kadangi L. DiCaprio už vaidmenį meksikiečių režisieriaus Alejandro González Iñárritu juostoje „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“) renka visus apdovanojimus, kuriems tik yra nominuotas ir yra laikomas vienu stipriausių favoritų šiemet pagaliau laimėti Oskarą. Todėl nenuostabu, kad internetinių juokelių kūrėjams fantazijos kaip niekada netrūksta. Šiemet interneto platybėse atsirado netgi žaidimas, kurio esmė – padėti laimėti L. DiCaprio Oskarą geriausio aktoriaus kategorijoje įveikiant kelyje pasitaikančias kliūtis. Žaidimą, pavadintą „Leo raudonojo kilimo grumtynės“ (angl. „Leo‘s Red Carpet Rampage“), galima žaisti internete, adresu: http://redcarpetrampage.com/

Žaidime kartu su Leonardo Dicaprio personažu lenktynėse reikės įveikti kitus Oskarui nominuotus aktorius – Eddie Redmayne‘ą, Mattą Damoną, Bryaną Cranstoną ir Michaelą Fassbenderį, – išvengti fotografų ir Lady GaGos, gauti papildomų taškų laimint BAFTA ir Auksinių gaublių apdovanojimus (L. DiCaprio laimėjo abu), įveikti mini iššūkius (pvz., nubėgti iki savo Ferrari arba rasti juodaodžio Oskarų nominanto pavardę). Žaidimas yra juokingas, sudėtingas ir tikrai neprastai sukurtas. Žaidimo autoriai – Maxas van Der Merve‘as, Bjornas-Erikas Aschimas ir Samas Tayloras iš „The Line“.

Ar realybėje L. DiCaprio pavyks laimėti Oskarą, sužinosime jau netrukus – 88-oji Oskarų teikimo ceremonija vyks vasario 28 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles