Į „Karibų piratus“ grįžta Orlando Bloomas ir Geoffrey‘is Rushas

Į „Karibų piratus“ grįžta Orlando Bloomas ir Geoffrey‘is Rushas

Kalifornijoje vykstančios parodos „D23“ metu kino studija oficialiai paskelbė, kas prisijungia prie naujausio jų projekto „Karibų piratai: numirėliai neseka pasakų“ (angl. „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales“). Po labai ilgų diskusijų į projektą grįžtą Orlando Bloomas ir Geoffrey‘is Rushas.

Kaip praneša portalas „Comicbook.com“, Orlandas Bloomas grįš savo Vilo Ternerio vaidmenyje, o kapitoną Barbosą dar kartą suvaidins Geoffrey‘is Rushas. Dėl pastarojo daug klausimų kaip ir nekilo. Didžiausias diskusijas kėlė Vilą suvaidinsiantis Orlando Bloomas, kuris ne kartą teigė, jog mielai sugrįžtų į „Karibų piratų“ pasakojimus, jei tik jam būtų pasiūlytas bet koks variantas. Ir nors anksčiau tiek studija, tiek filmo kūrėjai neigė aktoriaus dalyvavimą projekte, dabar jis buvo oficialiai patvirtintas.

Oficialus filmo siužetas vis dar nėra atskleidžiamas. Kol kas aišku tik tiek, kiek viskas susiję su pagrindiniu filmo blogiuku. Pastarąjį suvaidins ne kartą blogietį vaidinęs Javieras Bardemas. Jis vaidins kapitoną Salazarą, vaiduoklį kapitoną, kaltinantį Džeką Sperou dėl brolio mirties. Jis ieško ypatingų galių, kuriomis naudodamasis bandys keršyti visiems prie brolio žūties prisidėjusiems piratams.

Pagrindinius vaidmenis filme taip pat atliks ir jau neatskiriamas pagrindinio veikėjo Džeko Sperou įkūnytojas Johnny‘is Deppas, pagrindinę filmo moterį suvaidins Kaya Scodelario, o prie jų prisijungs jaunoji kino žvaigždė BrentonasThwaitesas, Stephenas Grahamas, Davidas Wenhamas, Jessica Green, Martinas Klebba, Adamas Brownas ir kiti.

„Karibų piratai: numirėliai neseka pasakų“ pasaulio kino teatrus pasieks 2017 metų liepos 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles