Paskelbtas pagrindinių „Žvaigždžių karų: Vienišiaus“ aktorių sąrašas

Paskelbtas pagrindinių „Žvaigždžių karų: Vienišiaus“ aktorių sąrašas

Savaitgalį Anaheime, Kalifornijoje vykstančioje kino studijos „Disney“ organizuojamoje parodoje „D23“ pristatome nemažai naujienų ir įvairių kūrybinių sprendimų, apimančių visus būsimus „Disney“ projektus. Ne išimtis ir šalutinis „Žvaigždžių karų“ projektas „Žvaigždžių karai: Vienišius“ (angl. „Star Wars: Rogue One“). Studija „LucasFilm“ paskelbė pirmąją nuotrauką iš filmo ir paskelbė veikėjus įkūnijančių aktorių pavardes.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks pernai sužibėjusi „Visko teorijos“ (angl. „The Theory of Everything“) žvaigždė Felicity Jones, „Eliziejaus“ (angl. „Elysium“) ir „Kontrabandos“ (angl. „Contraband“) aktorius Diego Luna, „Kazino apiplėšime“ (angl. „Killing Them Softly“) ir „Tamsos riterio sugrįžime“ (angl. „The Dark Knight Rises“) suvaidinęs Benas Mendelsohnas, daugiausiai Kinijos filmuose vaidinantis Donnie Yenas, taip pat Alanas Tudykas, danų aktorius ir „Medžioklės“ (angl. „The Hunt“) žvaigždė Madsas Mikkelsenas, Oskaro laureatas Forestas Whitakeris ir jaunosios kartos aktorius Rizas Ahmedas, kurį pernai galėjome išvysti „Nakties klajūne“ (angl. „Nightcrawler“).

Filmo kūrimas patikėtas „Godzilos“ (angl. „Godzilla“) ir „Monstrų“ (angl. „Monsters“) režisieriui Garethui Edwardsui.

Kol kas daug informacijos apie filmą nėra pateikiama, bet aišku, kad „Žvaigždžių karų“ visatoje vykstantis filmas pasakos apie visko mačiusią grupę veikėjų, kurie iš Imperijos pavogs Mirties žvaigždės planus. Kas daugiau bus rodoma filme, dar nežinia. Pati nuotrauka taip pat labai daug nepasako. Gali būti, kad naujasis filmas suksis apie moteriškąją veikėją, todėl ir lietuviškas filmo pavadinimas, pagal situaciją, turėtų būti patikslintas.

Planuojama, kad „Žvaigždžių karai: Vienišius“ kinus pasieks 2016 metų gruodį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles