Pirmajame trumpame anonse – Roberto Zemeckio „Pinokis“ ir Tomas Hanksas

Kino studija „Disney“ paviešino pirmąjį filmo „Pinokis“ (angl. Pinocchio) anonsą, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks aktorius Tomas Hanksas. Tai bus iškart platformoje „Disney+“ rodomas filmas, kuris visiems bus pasiekiamas jau rugsėjo 8 dieną.

Kadangi tai yra tik pirmasis, trumpasis „Pinokio“ anonsas, kol kas nieko doro apie filmo istoriją jis neparodo. Bet, ką tikrai padaro, tai sukuria tą pačią magiją, kaip ir 1940-ųjų klasika. Taigi, galima tikėtis, jog išvysime konkrečiai klasikinės istorijos perkūrimą, mat ir pats anonse matomas Pinokis (ar bent jau dalis jo), yra tų pačių, visiems pažįstamų spalvų, su geltonai mėlyna kepuraite, o kituose kadruose laksto ir svirplys Džiminas.

Kaip ir jau aišku, kad Tomas Hanksas atliks Džepeto vaidmenį. Jau minėtą svirplį Džiminį įgarsins Josephas Gordonas-Levittas. Mėlynąją fėją, kurią kelioms sekundėms išvystame anonse, suvaidins Cynthia Erivo, o pačiam Pinokiui balsą suteiks sparčiai garsėjantis jaunasis aktorius Benjaminas Evanas Ainsworthas. Filmo režisūra užsiims Robertas Zemeckis.

Tiesa, šis „Pinokis“ nebus vienintelis šiais metais sukurtas pasakojimas. Kitas visiems puikiai pažįstamas režisierius Guillermo del Toro taip pat pristatys savo viziją tokio paties pavadinimo filme, tik kiek tamsesnėje vizijoje. Taip jau yra būtent dėl to, kad Pinokis visai neseniai tapo viešai prieinamas visiems pasaulio kūrėjams (kaip ir dar visai neseniai apkalbėtas Mikė Pūkuotukas), tad nepriklauso nė vienai studijai ir bet kuris kūrėjas iš esmės gali kurti savas vizijas apie šį personažą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles