Paul’as Feig’as nori kurti dar vieną „Vaiduoklių medžiotojų“ dalį

Paul’as Feig’as nori kurti dar vieną „Vaiduoklių medžiotojų“ dalį

„Vaiduoklių medžiotojos“ (angl. „Ghostbusters“) kino teatruose pasirodė 2016 metais. Tai buvo 1984-ųjų metų komedijos perdirbinys ir nors filmo versija, kurios pagrindinius personažus įkūnija moterys, sulaukė teigiamos kritikų reakcijos, publika juo nesusižavėjo – juosta tapo vienu nesėkmingiausių 2016-ųjų metų projektų. „Sony“ studija jau buvo suplanavusi kelis tęsinius ir šalutinius projektus, tačiau viskas pasikeitė po prasto pirmojo filmo pasirodymo.

Ir visgi, duodamas interviu „Yahoo! Movies“, filmo režisierius Paul’as Feig’as teigė norintis kurti dar vieną filmą su tais pačiais personažais: „Aš vis dar kalbu su merginomis, mes visi norime sugrįžti. Per pastaruosius dvejus metus filmas surado savo auditoriją, kasdien gaunu laiškų iš žmonių, kurie sako, kad jiems patinka šis filmas ir nori dar vieno. Aš labai didžiuojuosi savimi ir savo komanda“.

Nors tai yra tik režisieriaus noras, „Sony“ jau yra paskelbusi, jog kuria šalutinį animacinį „Vaiduoklių medžiotojų“ projektą, kurio pagrindinis personažas bus vaiduoklis. Jei šis filmas būtų sėkmingas, yra tikimybė sulaukti ir žinių apie vaidybinio filmo tęsinį. Šiuo metu apie jį nėra paskelbta jokių oficialių žinių, o pats Paul’as Feig’as kuria filmą apie plastelino Play-Doh žaislų liniją, kuris pasirodys kino teatruose 2019 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles