„Paramount Pictures“ planuoja kurti 2 skirtingus „Žvaigždžių kelio“ filmus

„Paramount Pictures“ planuoja kurti 2 skirtingus „Žvaigždžių kelio“ filmus

Ne vienas, bet net du skirtingi ir nauji „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) filmai bus pradedami kurti „Paramount Pictures“ kino studijos. Praeitą savaitę vykusiame „CinemaCon“ renginyje tai paskelbė vienas iš „Paramount Pictures“ kompanijos vadovų Jimas Gianopulos. Kadangi anksčiau tik sklandė gandai apie galimas dvi šio filmo versijas, pagaliau sulaukėme patvirtinimo. Deja, J. Gianopulos neatskleidė jokių papildomų detalių apie filmą, tačiau intriguoja vien faktas apie skirtingus filmų scenarijų variantus.

Jau gruodį paaiškėjo, kad prie šio filmo dirba Q. Tarantino kartu su J. J. Abramsu. „Bulvarinio skaitalo“ (angl. „Pulp Fiction“) režisierius Q. Tarantino pasiūlė filmo „Žvaigždžių kelias“ idėją J. J. Abramsui ir kolegos tolimesnį planą kartu pateikė kompanijai „Paramount Pictures“. Studija sukvietė scenaristus į susirinkimą ir pristatė šio filmo idėją. Greitai buvo rastas ir nusamdytas šio pasiūlyto filmo scenarijaus autorius – Markas L. Smithas, kuris kūrė scenarijų filmui „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“). Buvo pranešta, kad Q. Tarantino nori, jog filmas turėtų didesnį amžiaus cenzą nei ankstesni „Žvaigždžių kelio“ filmai ir, jeigu jam patiks filmo scenarijus, galbūt galime tikėtis, kad pats Q. Tarantino imsis jį režisuoti. Bet pirmiausia režisierius ketina susikaupti ties kino juosta „Kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“), kuri bus filmuojama vėliau šiais metais ir paliks daugiau laiko studijai sukurti kito filmo scenarijui.

Kai tik ši naujiena išplito, iškilo daugybė klausimų ir daug kam kilo nuostaba, išgirdus, kad Q. Tarantino pasiūlė šią idėją ir yra tikėtina, kad imsis režisuoti naująją „Žvaigždžių kelio“ juostą. Tačiau didžiausias klausimas išliko, kaip šis filmas paveiks „Žvaigždžių kelią 4“, trečiosios dalies tęsinį. Ketvirtosios dalies kūrybiniai darbai buvo menki, todėl atrodė visai įmanoma, kad studija apleis ketvirtąją dalį ir susitelks ties Q. Tarantino idėja. Tačiau dabar paaiškėjo, kad tiek režisieriaus „Žvaigždžių kelio“ idėja, tiek „Žvaigždžių kelias 4“ yra statomi tuo pačiu metu. Kai buvo paskelbta, kad bus filmuojami du skirtingi šios istorijos filmai, taip pat buvo pranešta, kad S. J. Clarkson režisuos filmą, kurį žinome kaip istorijos tęsinį. Tokios naujienos šio filmo seriją daro istorine, kadangi S. J. Clarkson yra pirmoji režisierė moteris, kuri prisidės prie šio filmo kūrimo.

Visos naujienos susijusios su šia juosta kelia vis daugiau klausimų, į kuriuos turime tik kelis atsakymus, tačiau aišku viena – ši kino juosta ir istorijos apimtis didėja. Kaip visa tai bus išpildyta naujoje dalyje – pamatysime. Prie naujo scenarijaus šiuo metu dirba J. D. Payne’as ir Patrickas McKay’us.

Kol kas dar nėra paskelbta nei viena data, kada kurį nors iš šių filmų galėsime išvysti kino ekranuose. Trečioji „Žvaigždžių kelio“ dalis kino teatruose uždirbo didesnį nei 300 mln. dolerių pelną pasauliniu mastu, nors ir paties filmo biudžetas buvo pakankamai didelis – 185 mln. dolerių. Šios išlaidos „Paramount Pictures“ studiją tikriausiai paskatino apgalvoti visą šio filmo istorijos pateikimo strategiją ir su šia juosta judėti toliau. Vis dar išlieka daugybė neatsakytų klausimų, o pagrindinis jų – ar kuris nors iš šių filmų apskritai išvys dienos šviesą?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles