„Pjūklas 8“ scenaristai pradėjo rašyti naujos dalies scenarijų

„Pjūklas 8“ scenaristai pradėjo rašyti naujos dalies scenarijų

Pirmasis „Pjūklo“ siaubo serijos filmas pasirodė kinuose 2004 metais ir iki dabar yra sukurtos iš viso net 8 dalys. Visi filmai buvo finansiškai sėkmingi, o jų pagrindinis antagonistas Džonas Kreimeris tapo siaubo žanro legenda. Nors „Pjūklo“ seriją buvo planuojama pabaigti 2010 m. su septintuoju filmu, 2017 m. pasirodė aštuntoji dalis, o dabar „Twisted Pictures“ kartu su „Lionsgate“ paskelbė, kad serija tęsis toliau.

Aštuntojo filmo scenaristai Pete’ris Goldfinger’is ir Josh’as Stolberg’as buvo paskelbti kaip devintosios „Pjūklo“ dalies scenarijaus rašytojai. „Pjūklas 8“ režisieriai broliai Spierigai nesugrįš režisuoti naujo filmo, tačiau jie pareiškė, kad aštuntajame filme pridėjo detalių, kurios padės logiškai susieti jų filmą su būsimuoju. Pagrindinis aktorius Tobin’as Bell’as sugrįš į tęsinį. Jis pareiškė norą, kad filmas ištirtų Bilio lėlės istoriją. Nors aktoriaus personažas mirė jau trečiojoje dalyje, serijos scenaristai surado visokiausių būdų, kaip įtraukti Kreimerį į kiekvieną filmą.

Visi „Pjūklo“ serijos filmai buvo išleisti Helovino metu, todėl galime tikėtis, kad artėjantis nebus išimtis. Šiuo atveju galima spėti, kad filmas nepasirodys kinuose šiais metais, nes liko per mažai laiko sukurti filmą per 6 mėnesius. Serijos gerbėjai turėtų džiaugtis, kad dar nesimato pabaigos visiems spąstams ir Džono Kreimerio kėslams.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles