Kanalas FOX oficialiai pratęsė „Brukliną 99“ 4-am sezonui

Kanalas FOX oficialiai pratęsė „Brukliną 99“ 4-am sezonui

Nepaisant fakto, kad trečiasis „Bruklino 99“ (angl. „Brooklyn Nine-Nine“) sezonas ir nesulaukia tokio didžiulio gerbėjų įvertinimo, kanalas FOX nusprendė žengti dar vieną žingsnį serialo vystyme. Du Auksinius Gaublius susižėjęs „Bruklinas 99“ buvo pratęstas ir ketvirtam sezonui. Serialas buvo apdovanotas geriausios komedijos kategorijoje, o pagrindinis aktorius Andy Sambergas tais pačiais 2014-ais metais buvo įvertintas geriausiu aktoriumi komedijos žanre.

„Bruklino 99“ pagrindinė žvaigždė Andy Sambergas vaidina jauną ir itin talentingą Niujorko policijos pareigūną. Didžiausios serialo intrigos prasideda tuomet, kai jaunasis darbuotojas yra pristatomas Kapitonui Ray Holtui, su kuriuo didžiausi konfliktai Jake’o Peralta’os personažui ir nutinka. Trečiajame sezone istorija pasisuko kiek kita linkme ir Kapitonas Holtas pasuko į kitą departamentą, tuo tarpu Jake’as suvienija jėgas su kolege Amy Santiago.

Internete jau buvo pasklidę gandai, kad sumažėję trečio sezono reitingai gali signalizuoti apie „Bruklino 99“ pabaigą. Ir visgi, pasklidusios geros naujienos suteikė kanalui galimybę pranešti, jog prie serialo pratęsimo prisijungs dauguma ankstesnių aktorių.

Trečiasis sezonas buvo pradėtas transliuoti praėjusių metų rudenį. Galima tikėtis, kad naujojo sezono filmavimo darbai bus pradėti jau netrukus vasaros pradžioje, tuo tarpu ketvirtas sezonas startuos šių metų rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles