Planai dėl trečio „Nepriklausomybės dienos“ filmo nutraukiami

Planai dėl trečio „Nepriklausomybės dienos“ filmo nutraukiami

Labai tikėtina, jog blogas kvapas, kuris liko po filmo „Nepriklausomybės diena: Atgimimas“ (angl. „Independence day: Resurgence“), gali neleisti pasirodyti jo tęsiniui. Filmo prodiuseris Dean‘as Devlin‘as neturi jokių planų ir noro kurti trečiąją filmo dalį. Todėl nenuostabu, jog juostos režisierius Roland‘as Emmerich‘as, tikėjęsis seriją pratęsti daugiau nei viena dalimi, po nesėkmingo bandymo ir prodiuserių nepasitenkinimo gali atsisakyti savo planų.

Antroji serijos dalis buvo toli nuo to, ką „Fox“ kompanija galėtų vadinti pasisekimu, todėl režisieriui tikėtis palaikymo iš jos bus sunku. Žinoma, negalima atmesti galimybės, jog kita kompanija išpirktų teises į filmą ir padėtų įgyvendinti režisieriaus planus dėl trečiosios dalies. Juolab, jog po „Fox“ ir „Disney“ kompanijų susijungimo pelningų ir dėmesio vertų projektų šioms kompanijoms nestinga, o parduoti merdinčią franšizę to norintiems visai nebūtų blogas variantas.

Pirmoji filmo „Nepriklausomybės diena“ dalis pasirodė dar 1996 m. ir sulaukė didžiulio pasisekimo. Joje vaidino tokie aktoriai kaip Will‘as Smith‘as ir Jeff‘as Goldblum‘as. Antroji serijos dalis „Nepriklausomybės diena: Atgimimas“ pasirodė 2016 m., su J. Goldblum‘u, bet jau be W. Smith‘o. Jei kada išvysime trečiąją šio filmo dalį, tikėtina, kad nė vienas iš minėtų aktorių nebeskirs jai savo laiko.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles