„Queen“ ieško idėjų „Bohemijos rapsodijos“ tęsiniui

„Queen“ ieško idėjų „Bohemijos rapsodijos“ tęsiniui

Pernai vasarą legendinės britų roko grupės „Queen“ gitaristas ir dainų autorius Brianas May’us leidiniui „Rolling Stones“ paaiškino, kad grupė nesiruošia filmuoti „Bohemijos rapsodijos“ (angl. „Bohemian Rhapsody“) tęsinio, nepaisant pasaulinės sėkmės, kurią pasiekė šis Bryano Singerio filmas (jį pabaigė kurti Dexteris Fletcheris). „Tikrai nemanome, kad bus naujas filmas. Trumpai tariant, manau, kad turėtume ieškoti ko nors kito. Mes turime idėjų, bet nemanau, kad tęsinys kada nors išvys dienos šviesą“, tuomet sakė jis.

Tačiau praėjus metams, B. May’us, panašu, pakeitė savo požiūrį. „Mes ieškome idėjų, taip“, patvirtino jis britų muzikinio leidinio „NME“ organizuotoje „Instagram“ sesijoje. „Tai nebus lengva, kadangi nė vienas iš mūsų nesitikėjome tokios sėkmės. Į šį filmą mes sudėjome visą širdį, visą sielą, tačiau niekas negalėjo nė pagalvoti, kad jis bus fenomenalesnis net už „Vėjo nublokštus“ (angl. „Gone with the Wind“). Taigi, taip, manome, kad būtų galima tai padaryti, bet reikia gero scenarijaus. Užims nemažai laiko, kol tokį rasime“.

Trumpas paaiškinimas apie šį palyginimą su „Vėjo nublokštais“ – „Bohemijos rapsodija“ iš bilietų pardavimo visame pasaulyje surinko 900 mln. JAV dolerių. Tai, žinoma, neabejotina finansinė sėkmė, tačiau jei atsižvelgsime į infliaciją, 1939 m. kino klasika lieka nepavejama – net tokie filmai kaip „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“, 2009 m.), „Titanikas“ (angl. „Titanic“, 1997 m.) ar „Keršytojai. Pabaiga“ (angl. „Avengers Endgame“, 2019 m.) nepasiekė tokių sumų, kuri 2020 m. buvo skaičiuojama kaip 3,7 mlrd. JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles