Naujame Weso Andersono filme vaidins ir Margot Robbie

Naujame Weso Andersono filme vaidins ir Margot Robbie

Nespėjo praeiti daug laiko nuo tada, kai „Siunta Prancūzijai“ (angl. „French Dispatch“) buvo šiemet pristatyta Kanų kino festivalyje, o ją režisavęs amerikietis Wesas Andersonas jau darbuojasi prie savo naujo filmo, kuris vėl suvienys šio režisieriaus ne kartą (ir ne du!) patikrintus aktorius – Tildą Swinton, Billą Murray’ų ir Adrieną Brodį (bei dar visą puokštę kitų – sąrašą būtų galima tęsti). Tačiau šįkart spalvotoje W. Andersono visatoje laukiama šiokių tokių naujovių – naujame filme be jau minėtų aktorių vaidins su šiuo režisieriumi pirmą kartą bendradarbiausiantys Tomas Hanksas ir Margot Robbie.

Apie tai, kad į W. Andersono aktorių kompaniją jungiasi T. Hanksas, jau buvo skelbta anksčiau, bet kol kas nežinoma, koks vaidmuo jam atiteks. Savo ruožtu M. Robbie, anot amerikiečių leidinio „The Hollywood Reporter“, atliks antraplanį vaidmenį (žinant, kokio kalibro kino žvaigždėmis yra tiesiog perpildyti W. Andersono filmai, tai nė kiek nestebina). Tačiau prieš papildydama W. Andersono žvaigždyną, M. Robbie pirma turės baigti filmuotis „Babilone“ (angl. „Babylone“) – naujame Damieno Chazelle’io filme, kur karjeros keliai ją vėl suvedė su Bradu Pittu, su kuriuo australų aktorė kartu vaidino Quentino Tarantino paskutiniame (?) filme „Vieną kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“). Tačiau M. Robbie darbų sąrašas vien tuo nesibaigia – aktorė turėtų pasirodyti kol kas pavadinimo dar neturinčiame Davido O. Russelo filme, bei įkūnys lėlę Barbę Gretos Gerwig režisuojamoje juostoje „Barbė“ (angl. „Barbie“).

Bet šių filmų dar teks gerokai palaukti. O kol kas artimiausias susitikimas su W. Andersonu numatomas spalio 29 d., kai kino teatrus pagaliau bus pristatyta jo „Siunta Prancūzijai“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles