Pagaliau bus kuriama trečioji „Jeepers Creepers“ dalis

Pagaliau bus kuriama trečioji „Jeepers Creepers“ dalis

Viena žymiausių šio amžiaus siaubo filmų franšizių dar kartą sugrįš į kino teatrus. „Deadline“ praneša, kad artimiausiu metu bus pradėta kurti trečioji filmo „Jeepers Creepers“ dalis.

„Deadline“ kartu skelbia išsiaiškinę ir apie ką suksis naujojo filmo siužetas. Pranešama, jog pagrindinis jo akcentas bus 23-ioji ir kartu paskutinė diena, kurios metu Creeperis baigia savo ritualą, verčiantį jį pulti ir valgyti žmones. Tą dieną seržantas Tabsas, įkūnijamas aktoriaus Brandono Smitho, nusprendžia suburti komandą, galinčią visam laikui sunaikinti Creeperį. Žūtbūtinės kovos metu bus atskleista, iš kur atsirado baisusis monstras ir kokia yra tikroji jo paskirtis Žemėje.

Pasak pranešimų, į filmą sugrįš visa pagrindinė kūrybinė komanda. „Deadline“ neįvardija konkrečių aktorių pavardžių, tačiau bent jau žinoma, kad monstrą dar kartą suvaidins Jonathanas Breckas. Pirmųjų dviejų dalių režisierius ir scenaristas Victoras Salva bus atsakingas ir už trečiosios dalies kūrimą. Režisieriaus Francio Fordo Coppolos prodiusavimo kompanija „American Zoetrope“ prodiusuos ir trečiąją dalį.

Primename, kad „Jeepers Creepers“ yra viena sėkmingiausių šio amžiaus siaubo franšizių Holivude. 2001 metais 10 milijonų kainavęs siaubo filmas uždirbo 60 milijonų ir susilaukė entuziastingos publikos reakcijos. 2003-iaisiais pasirodęs tęsinys pasirodė kiek kukliau (63 milijonų uždarbis su 17 milijonų biudžetu), todėl trečiosios dalies likimas iki šiol nebuvo aiškus. Dabar panašu, kad trilogija galiausiai bus užbaigta.

Filmas bus pradėtas filmuoti Vankuveryje 2016 metų pradžioje, todėl tikėtina, kad jį išvysime 2017 metų pirmojoje pusėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles