Aktorius M. Shannon atsisakė vaidmenų „Žvaigždžių Karuose“ ir „Marvel“ visatoje

Aktorius M. Shannon atsisakė vaidmenų „Žvaigždžių Karuose“ ir „Marvel“ visatoje

Aktorius Michealas Shannonas komiksų ekranizacijose sublizgėjo Generolo Zodo vaidmenyje filme „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“). Greičiausiai, tai kartu buvo ir didžiausias aktoriaus kino projektas, ypatingai komiksų ekranizacijos sferoje, nes, pasak aktoriaus, jo paties tas „neveža“. Aktorius tai patvirtinto tuo, jog sugebėjo atsisakyti pagrindinių vaidmenų „Žvaigždžių karų“ ir „Marvel“ visatose.

Reklamuodamas savo naujausią filmą „Naktiniai gyvuliai“ (angl. „Nocturnal Animals“) aktorius davė interviu ir portalui „Fandango“, kurio metu žurnalistas paklausė intriguojančio klausimo – ar aktorius sutiktų kadanors per savo karjerą suvaidinti „Marvel“ ar „Žvaigždžių karų“ visatose. M. Shannono atsakymas buvo netikėtas: „Tikrai ne – aš to nebenoriu. Atvirai pasakius, neatskleisiu kuriam filmui, bet režisieriai bandė mane prisivilioti daugybę kartų. Jie man siūlė milžiniškus pinigus, bet mano atsakymas buvo „ai, kad ačiū, manęs tai nedomina“. Manęs tikrai netraukia tokio masiškumo filmai. Žinoma, jeigu dar patrauktų istorija, tai gal ir užsikabinčiau. O jei ne – jokie pinigai manęs neprivers kentėti“.

Deja, bet aktorius neatskleidė, kurio projekto kūrybinė komanda bandė jį prisivilioti ir visgi, labiau tikėtina, kad tai buvo atsakingi žmonės iš „Marvel“ visatos. Studija visai nesenai baigė filmuoti naujausią juostą apie „Žmogų Vorą“ (angl. „Spider-Man: Homecoming“), o žinant, kad nuo 2002-ųjų metų šis bus jau šeštasis filmas apie herojų, tikėtina, kad būtent šiai serijai jis ir buvo kviečiamas.

Ne kiekvienas žmogus sugebėtų atsispirti tokiems pasiūlymams, už ką šis aktorius ir yra itin gerbiamas Holivude. Ir visgi, nepaisant atsisakymo vaidinti tokiuose filmuose, vien per šiuos metus M. Shannonas didžiuosiuose kino ekranuose turėtų pasirodyti net 11-a kartų, bei mažiausiai 4-is kartus 2017-ais metais.

Naujausias filmas su M. Shannonu – „Naktiniai gyvuliai“ – kino teatruose pasirodys jau gruodžio 9-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles