„Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ prodiuseris praskleidė antros dalies paslapties šydą

„Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ prodiuseris praskleidė antros dalies paslapties šydą

Šį savaitgalį visame pasaulyje startavo naujausios J. K. Rowling knygos ekranizacija „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“). Ir visgi, jeigu dar nesate matę šios Hario Poterio priešistorės apie Njutą Miglapūtįį, raginame nuo tolesnio skaitymo susilaikyti, o vietoje to pasiskaityti recenziją apie šį magiškai nuostabų pirmosios dalies pasaulį. 

Kaip ir visuomet nutinka, iškart po filmo premjeros kūrybinė komanda nevengė pasidalinti įspūdžiais apie jų naujausią filmą. Šįsyk visų aštuonių Hario Poterio dalių ir tiką pasirodžiusios juostos „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ filmo prodiuseris Davidas Heymanas tarė žodį. D. Heymanas prasitarė, kad jie iš tikrųjų pirmiausia nufilmavo visai kitokią pabaigą, negu ji buvo parodyta kino teatruose, o ši būtų leidus gerbėjams sužinoti vieno pagrindinių herojų likimą.

Mačiusieji filmą jau turėtų žinoti, kad Johnny Deppas visose penkiose dalyse pristatys tamsųjį burtininką Gelertą Grindelvaldą. Aktorius šį personažą visai įtraukiančiai pristatė pirmosios dalies pabaigoje, o dauguma Hario Poterio gerbėjų jau dabar tyliai laukia jo didžiosios akistatos su Albu Dumbldoru finalinėje dalyje. Ir visgi, prodiuseris D. Heymanas mintyje turėjo visai ne G. Grindelvaldą, o kitą personažą, Kredensą Bareboną, kuris, pasak daugumos žiūrovų, pasitiko savo lemtį filmo pabaigoje.

D. Heymano teigimu, K. Barebone’as turėjo išlikti gyvas ir sveikas, o tą pakomentavo štai taip: „Atvirai pasakius, mes buvome nufilmavę tokią sceną, kurioje Kredensas įlipa į laivą, tačiau tą iškirpome, nenorėdami tokios žmonių reakcijos „O Dieve, ir vėl“. Bet ta scena turėjo pavaizduoti, kaip arba su Njutu, arba ne, jis iškeliauja iš Niujorko“.

Kiek anksčiau juostos režisierius Davidas Yates’as užsiminė, kad juostos tęsinys nusikels į Paryžių, kas greičiausiai reikštų, jog Newtas su Credence’u keliautų būtent ten. Tuo tarpu, jeigu šiame filme Njutas Miglapūtys buvo pirmosios dalies ašimi, tikėtina, kad ateities filmuose jau visai nebe jis bus pagrindinis: „Nemanau, kad Njutas bus pagrindinis kitos dalies herojus. Jis bus jos dalimi, kaip ir Tina, Kvyni bei Jakobas. Kredensas ir Grindelvaldas irgi bus vienais pagrindinių herojų“.

Originalioje Hario Poterio istorijoje Gelertas Grindelvaldas buvo vadinamas itin artimu Hogvartso „galvos“ Albo Dumbldoro draugu. Kadangi buvo paskelbta, kad jau kitoje dalyje išvysime ir jį, tai studijai išlieka sunki užduotis – surasti aktorių, tinkantį jaunojo Albo Dumbldoro vaidmeniui. Nors juostos premjeros data jau dabar yra numatyta 2018 metų lapkričio 16-ai, iki šiol nėra aišku, kada bus pradėti filmavimo darbai.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Visiškas mėšlas / 2016 lapkričio 21

    Nieko gero, geriausiu atveju vidutinis filmas, labiau primena pigų filmą apie gangsterius arba dar pigesnį nebaisų siaubeką apie Salemo raganas, bet tikrai ne Hario Poterio priešistorę, burtų buvo, bet pačios magijos ir stebuklų nulis, o burtus ir per Ekstrasensų mūšį rodo…..