Bus kuriamas „Sesame Street“ filmas

Bus kuriamas „Sesame Street“ filmas

„The Guardian“ praneša, kad bus kuriamas dar vienas filmas, pagal populiarią JAV laidą vaikams „Sesame Street“.

Filmo teisės iš kino studijos „Fox“ perėjo į „Warner Bros.“ rankas. Filmo kūrimo darbai patikėti Shawnui Levy. Jis žinomas dėl darbo su kino teatruose dabar rodomu „Atvykimu“ („Arrival“), „Naktis muziejuje“ („Night at the Museum“) filmų trilogija. S. Levy buvo ir šių metų televizijos serialų sensacijos „Keisti dalykai“ („Stranger things“) vykdomasis prodiuseris, taip pat režisavo keletą pirmojo sezono serijų.

Swanas Levy teigė, kad jo užduotis yra pagerbti populiariuosius „Sesame Street“, taip pat sukurti žaismingą ir patrauklų filmą ne tik vaikams, bet ir į kino teatrą juos atsivedusiems tėvams.

„Sesame Street“ yra vaikams skirta laida, įvairiose JAV televizijose rodoma jau 47 metus. Laida pasakoja apie pabaisas, kalbančius gyvūnus ir žmones, kurie gyvena Sezamo gatvėje, nežinomame Niujorko rajone.

Kada pasirodys naujasis filmas paremtas „Sesame Street“, kol kas nepranešama. Tai bus trečiasis filmas, kuriame pasirodys veikėjai iš mėgstamiausios JAV vaikų laidos. Kiti du pasirodė 1985 ir 1999 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles