Jamesas Gunnas kurs ir trečiąją „Galaktikos sergėtojų“ dalį

Jamesas Gunnas kurs ir trečiąją „Galaktikos sergėtojų“ dalį

Antrąją Velykų dieną „Marvel“ filmų gerbėjus pasiekė džiugi žinia: režisierius ir scenaristas Jamesas Gunnas sugrįš į trečiąją „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) dalį.

Tai kūrėjas paskelbė savo „Facebook“ puslapyje. Ilgame įraše J. Gunnas teigė, kad į dar vieną tęsinį jis nusprendė sugrįžti ne dėl pinigų ar kitų žmonių įkalbinėjimų, o tik dėl to, kad jautė dar turintis ką papasakoti apie komandą, kurios sudėtyje yra kalbantis medis ir automatą turintis meškėnas. Jis taip pat dėkojo visai „Marvel“ ir „Disney“ kūrybinei komandai, leidžiančiai jam įgyvendinti visas su franšize susijusias idėjas.

J. Gunnas taip pat teigė tikėjęsis sulaukti ne vieno klausimo apie savo ateitį artimiausiu metu prasidėsiančioje antrosios dalies reklaminėje kampanijoje ir apie savo sprendimą nusprendė iš anksto pranešti savo fanams.

Primename, kad J. Gunnas yra laikomas svarbiausiu žmogumi, dėl kurio ne itin gerai pažįstama „Marvel“ komiksų istorija apie kitoje visatos dalyje gyvenančius ir kovojančius keliautojus paskutiniais metais tapo tokia populiaria. 2014 metais pasirodžiusi pirmoji „Galaktikos sergėtojų“ dalis susilaukė didžiulių žiūrovų ir kritikų liaupsių bei iki šiol yra vadinama vienu geriausių „Marvel“ filmų. J. Gunno rašytas ir režisuotas filmas, pasinaudojęs linksma „Marvel“ filmų atmosfera ir įspūdingu muzikiniu takeliu, visame pasaulyje surinko beveik 800 mln. dolerių.

Jau kitą savaitę pasirodysianti antroji franšizės dalis kol kas yra kruopščiai slepiama, tačiau išankstinės peržiūros ir atsiliepimai žada ne ką silpnesnį pasirodymą, kas būtų tik paskatinę J. Gunną grįžti kurti trečiojo filmo.

„Galaktikos sergėtojai. II dalis“ Lietuvos kino teatruose pasirodo balandžio 28 d. Filmo premjera JAV – gegužės 5 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles