„Greiti ir įsiutę 8“ – didžiausias visų laikų pasaulinis debiutas

„Greiti ir įsiutę 8“ – didžiausias visų laikų pasaulinis debiutas

„Greitų ir įsiutusių“ franšizė dar kartą parodė savo neblėstantį populiarumą. Savaitgalio pabaigoje paaiškėjo, kad „Greiti ir įsiutę 8“ (angl. „The Fate of the Furious“) pasiekė didžiausio pasaulinio debiuto rekordą.

Filmas pirmąjį savo savaitgalį surinko 532.5 mln. dolerių ir sugebėjo pralenkti filmą „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“), premjerinio savaitgalio metu uždirbusį 529 mln. dolerių. „Greiti ir įsiutę 8“ taip pat toli paliko savo pirmtaką – septintoji dalis pirmąjį savaitgalį uždirbo 397 mln. dolerių.

„Variety“ pastebi, kad geografinis filmo pajamų pasiskirstymas kelia susidomėjimą. Juosta JAV uždirbo 100 mln. dolerių, kas yra ypač žema proporcija lyginant su kitais didžiaisiais Holivudo filmais („Greiti ir įsiutę 7“ per pirmąjį savaitgalį JAV susirinko 147 mln. dolerių). Daugiausiai bilietų buvo parduota likusioje pasaulio dalyje, o svarbiausia – Kinijoje. Ten filmas spėjo užsidirbti net 190 mln. dolerių ir gali būti, kad galiausiai šioje valstybėje surinks daugiau nei septintoji dalis, surinkusi apie 390 mln. dolerių.

Tai yra dar vienas filmas, prie kurio finansinės sėkmės ženkliai prisideda Kinija. Amerikiečių kino studijos atgauna tik ketvirtadalį šioje valstybėje parduotų bilietų sumos, tačiau ir tai dažnai tampa ypač svarbia priežastimi Holivudui vis daugiau investuoti į Kinijos auditoriją.

Po tokių įspūdingų skaičių panašu, kad „Greiti ir įsiutę 8“ filmą kūrusiai „Universal“ studijai jau spėjo atsipirkti – juostos filmavimas kainavo 250 mln. dolerių ir bent pusę tiek studijai atsiėjo reklaminė kampanija. Filmas turėtų pakankamai greitai tapti antruoju šių metų milijardieriumi po „Gražuolės ir pabaisos“ bei dar kartą įrodyti, kiek daug žiūrovų džiaugiasi, jog ši franšizė išaugo į tokį gigantą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles