Kate Beckinsale grįžta į „Kito pasaulio“ franšizę

Kate Beckinsale grįžta į „Kito pasaulio“ franšizę

Dar visai neseniai pranešėme, kad kino studija „Screen Gems“ ir „Sony“ nusprendė nebetęsti dabartinės „Kito pasaulio“ (angl. „Underworld“) franšizės ir kurs jos istorijos pagrindu paremtą gretutinį projektą, vadinamą spin-off‘ą. Jame pagrindinį vaidmenį atliks „Divergentės“ žvaigždė Theo Jamesas. Dėl tokio paviešinimo buvo kilusi prielaida, kad į filmą nebegrįš aktorė Kate Beckinsale. Tačiau prielaidos išlieka prielaidomis.

Niujorke vykusioje populiariųjų menų parodoje „Comic-Con“ savo darbus pristatęs „Kito pasaulio“ franšizės režisierius Lenas Wisemanas teigė, kad aktorės nereiktų išstumti iš populiariųjų filmų apie vampyrus istorijos.

„Šiuo metu kuriame keletą dalykų. Buvo keli veikėjai, labai pamėgti žiūrovų, todėl nusprendėme kurti spin-off‘ą, kaip tą padarėme su „Kitu pasauliu: Vilkolakių prisikėlimu“ (angl. „Underworld: Rise of the Lycans“). Tada taip pat kuriame ir dar vieną filmą su Kate Beckinsale“, – duodamas interviu portalo „IGN“ atstovams teigė L. Wisemanas.

Be viso šio džiaugsmo franšizės gerbėjams režisierius skėlė dar vieną bombą. „Be filmų dar planuojame ir televizijos serialą. Plečiame visatą kaip tik įmanoma, bet viskas dar tik pradedama kurti“, – teigė režisierius.

Kalbant apie „Kito pasaulio“ spin-off‘ą, kuris, beje, turės tą patį pavadinimą tik su nauju pratęsimu, „Kitas pasaulis: Nauja karta“ (angl. „Underworld: Next Generation“) bus pradėtas filmuoti jau 2015 metų pavasarį. Jame bus pasakojama istorija apie vampyrą Deividą (akt. Theo Jamesas) ir vampyro ir likano hibridę Ievą (akt. Indie Eisley). Na, o ji yra vampyrės Selenos (akt. Kate Beckinsale) ir likano Maiklo Korvino (akt. Scottas Speedmanas) dukra. Nieko daugiau apie filmą dar nėra skelbiama.

Primename, kad „Kito pasaulio“ franšizė yra laikoma kiek rimtesniais filmais apie vampyrus, todėl milijardinių sumų kino studijai neuždirba, tačiau, nepaisant to, juosta vis tiek būna pelninga studijai, o ir iš žiūrovų ir kritikų sulaukia gana gerų atsiliepimų. Paskutinysis „Kito pasaulio“ filmas „Pabudimas“ uždirbo per 160 mln. dolerių, kai filmo biudžetas siekė apie 70 milijonų.

Nors oficiali filmo data nėra paskelbta, tačiau ją galima numanyti. Atsižvelgiant į visų „Kito pasaulio“ filmų pasirodymų datą, „Nauja karta“ kino teatrus turėtų pasiekti 2015-ųjų pabaigoje arba 2016 m. pradžioje, mat filmai pasirodo kas tris metus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles