Bus kuriamas „Sąskaitininko“ tęsinys

Bus kuriamas „Sąskaitininko“ tęsinys

Trileris „Sąskaitininkas“ (angl. „The Accountant“), pasakojantis apie autizmu sergantį ir nusikalstama veikla užsiimantį Beno Afflecko įkūnijamą herojų, kino pasaulį 2016 metais nustebino pristatydamas vieną keisčiausių veiksmo filmų idėjų pastaruoju metu. Filmas ir toliau stebina: „Deadline“ praneša, kad bus kuriamas juostos tęsinys.

Pirmoji dalis, kainavusi 44 mln. dolerių, visame pasaulyje uždirbo kiek daugiau nei 150 mln. dolerių, kas Holivude nereiškia didelio finansinio pasisekimo. Visgi „Warner Bros.“ studija šiuo metu derasi su B. Afflecku, režisieriumi Gavinu O‘Connoru bei scenaristu Billu Dubuque, kurie buvo atsakingi už pirmąjį filmą ir veikiausiai grįš į tęsinį.

Kol kas neaišku, ar svarbią rolę „Sąskaitininko“ pabaigoje gavęs Jonas Bernthalas pasirodys ir antrojoje dalyje, nors, pasak „Deadline“, panašu, kad kūrėjai tęsinį planuoja tikėdamiesi, kad aktorius norės sugrįžti į šią istoriją.

Neaiškumų kyla ir dėl kitų garsių aktorių, kurie vaidino pirmajame filme. Jame be B. Afflecko ir J, Bernthalo taip pat pasirodė Anna Kendrick, J.K. Simmonsas, Jeffrey Tamboras bei Jonas Lithgow. „Deadline“ straipsnyje apie šių aktorių grįžimą neužsimenama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles