20 metų „Pixar“ draugysčių naujajame „Gerojo dinozauro“ anonse

Animacinių filmų studija „Pixar“ prieš du dešimtmečius parodė, kad draugystė yra svarbi mūsų visų gyvenimuose. Ir nuo to laiko bene svarbiausias akcentas „Pixar“ filmukuose išlieka draugystė. Nesvarbu kokia, tarp kokių žmonių, daiktų ar gyvūnų. Svarbiausia, kad ji yra. Ir šį dalyką studijos atstovai dar kartą užtvirtins savo naujausiame darbe „Gerasis dinozauras“ (angl. „The Good Dinosaur“).

Naujausiame anonse, kuris yra trumpesnis nei dauguma kitų, yra akcentuojama būtent draugystė. Todėl anonse rodomi kadrai ne tik iš „Gerojo dinozauro“ filmo, bet ir iš kitų studijos hitų – „Žaislų istorijos“ (angl. „Toy Story“), „Aukštyn!“ (angl. „Up!“), „La Troškinio“ (angl. „Ratatouille“), „Žuviuko Nemo“ (angl. „Finding Nemo“) ir šių metų vasaros hito „Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“). Bet galiausiai viskas susieina į „Gerąjį dinozaurą“, kuriame bus pasakojama dar viena graži ir nuo gerumo širdį suspaudžianti istorija. Nieko naujo šis anonsas neparodo, bet akivaizdžiai pateikia esminį juostos akcentą.

„Gerasis dinozauras“ iškels tokią teoriją, kas būtų nutikę, jei asteroidas, pražudęs visus Žemės dinozaurus, būtų nepataikęs į Žemę. Istorija suksis apie nuo tėvo atskirtą dinozaurą Arlo, kuris savo kelionėje susipažins su pirmykščiu vaiku ir jie patirs daug nuotykių.

Pagrindinius veikėjus filme įgarsins Raymondas Ochoa, Jeffrey‘is Wrightas, Steve‘as Zahnas, AJ Buckley‘is, Anna Paquin, Samas Elliottas, Frances McDormand, Marcusas Scribneris ir Jackas Brightas.

„Gerasis dinozauras“ Lietuvos kino teatrus pasieks metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles