Pamatykite visas filmo „Pradink“ logines klaidas per 15 minučių

Įspėjimas: klipe bus atskleidžiamos filmo „Pradink“ (angl. „Get Out“) detalės.

„Pradink“ be abejonės yra vienas geresnių filmų pasirodžiusių šiais metais. Tačiau tai dar nereiškia, jog šis filmas yra tobulas. „Youtube“ kanalas „CinemaSins“ kuria klipus, kuriuose yra parodomos filmų loginės klaidos ir naujausias klipas yra būtent apie rasizmo temą palietusį mistinį siaubo filmą „Pradink“.

Visiškai normalu, jog šis filmas, kaip ir dauguma kitų, turi klaidų prasilenkiančių su realybe. Telefono pakrovimo ir išsikrovimo ypatumai, keistas pobūvio svečių elgesys, neadekvatūs personažų sprendimai – viską pamatysite apačioje esančiame klipe. Visgi šios ir kitos klaidos, kurias pamatysite klipe, žiūrovui pastebimos bus tik nuosekliai peržiūrint ir analizuojant filmą. Tai yra pagirtina, nes siaubo filmai dažnai turi siužeto linijos spragų, žiūrovui pastebimų iš pirmo karto. Juostos gerą kokybę patvirtina ir „Rotten Tomatoes“ reitingas. Prabėgus keturiems mėnesiams nuo filmo premjeros datos jis vis dar turi tik du neigiamus atsiliepimus.

„CinemaSins“ filmo analizėje „Pradink“ užfiksuojamos 79 „nuodėmės“ (taip „CinemaSins“ kanalas vadinas logines klaidas) ir tai yra pakankamai mažas skaičius palyginus su kitomis kanalo filmų apžvalgomis. Nors vien loginių filmo klaidų skaičius ir nenurodo filmo gerumo, bet „Pradink“ tikrai yra vertas dėmesio.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles