Ronas Howardas – naujasis filmo apie Haną Solo režisierius

Ronas Howardas – naujasis filmo apie Haną Solo režisierius

Šią savaitę kino pasaulį nustebino pranešimas, kad filmo apie jaunąjį Haną Solo filmavimo metu buvo atleisti juostos režisieriai Chrisas Milleris ir Philas Lordas. Jų vieta greitai buvo užpildyta: „Lucasfilm“ ir „Disney“ režisierių duetą pakeitė žymiuoju Ronu Howardu.

Apie tai „Lucasfilm“ oficialiai pranešė praėjus kiek daugiau nei dienai po C. Millerio ir P. Lordo atleidimo. Iškart po to, kai pasirodė pranešimai apie tai, kad duetas palieka projektą, R. Howardas buvo įvardijamas kaip realiausias kandidatas užimti jų vietą viename didžiausių pastarojo meto filmų.

Pasak „Variety“, panašu, kad R. Howardas dirbti prie projekto pradės iškart, nors vis dar neaišku, kokia kryptimi filmas bus kuriamas. C. Milleris ir P. Lordas buvo atleisti iš projekto dėl to, kad nesutarė su „Lucasfilm“ vadove ir projekto prodiusere Kathleen Kennedy bei scenaristu Lawrence‘u Kasdanu, kuriems nepatiko režisierių laisvumas ir bendras jų darbo stilius. Pasak įvairių šaltinių, iki filmavimo pabaigos buvo likusios vos kelios savaitės (juosta filmuojama nuo sausio pabaigos), todėl nesutarimai turėjo būti išties ryškūs, kad būtų imtasi tokių drastiškų priemonių.

Žinant tai, kad K. Kennedy ir L. Kasdanas neslėpė savo pasipiktinimo kuriamu filmu, gali būti, kad R. Howardas pakeis ir iki šiol jau nufilmuotas juostos dalis. Holivude yra buvę situacijų, kuomet režisieriai buvo pakeisti viduryje filmavimo, visgi tai yra bene didžiausias projektas, kurį ištiko toks likimas, todėl prognozuoti, kaip baigsis ši istorija, kol kas yra anksti.

R. Howardas yra vienas žymiausių didžiųjų Holivudo filmų režisierių, todėl jis yra natūralus pasirinkimas baigti šį projektą. Laimėjęs du Oskarus už filmą „Nuostabus protas“ (angl. „A Beautiful Mind“), per savo karjerą jis sukūrė tokias juostas kaip „Apollo 13“, „Da Vinčio kodas“ (angl. „The Da Vinci Code“), „Lenktynės“ (angl. „Rush“) bei daugelį kitų. 1988 m. kartu su „Lucasfilm“ jis pastatė dviem Oskarams nominuotą filmą „Willow“.

Akivaizdu, kad istorija apie Hano Solo filmą šiuo metu yra didžiausia Holivude, todėl naujienų šia tema gali pasirodyti ir daugiau. Kol kas vis dar planuojama, kad filmas pasirodys 2018 m. gegužės 25 d., tačiau gali būti, kad dėl šių nesklandumų premjeros data bus nukelta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles