„Warner Bros.“ stabdo visus ateities projektus su Ezra Milleriu

„Warner Bros.“ stabdo visus ateities projektus su Ezra Milleriu

Nors įvyko vos ne tuo pačiu metu, tačiau Willo Smitho smūgis Chrisui Rockui nebuvo vienintelis dėmesio sulaukęs įvykis. Aktorius Ezra Milleris Havajuose buvo sulaikytas dėl nepadoraus elgesio bare, o po sulaikymo įsivėlė į dar daugiau nemalonumų. Dėl šių įvykių studija „Warner Bros.“, gana glaudžiai dirbusi su aktoriumi, nusprendė bent laikinai stabdyti visus bendrus ateities projektus.

Viskas prasidėjo, kai aktorius karaokės bare Havajuose jėga iš 23 metų merginos rankų išplėšė mikrofoną. Vėliau, prie 32 metų vyro kabinėjosi, kai pastarasis žaidė smiginį. Po to aktorius buvo išmestas iš baro ir sulaikytas. Tačiau sulaikymas nebuvo vienintelė aktoriaus nuodėmė. Vietinė pora, pas kurią aktorius buvo apsistojęs, iškart po sulaikymo išsiėmė apribojimo artintis orderį, mat E. Milleris tariamai įsilaužė į poros miegamąjį vidury nakties ir ėmė šaukti „Nužudysiu tave ir tavo paleistuvę žmoną“. Tada, Milleris pavogė moters pasą ir vyro piniginę. Galiausiai, Havajų policija per savaitę gavo dešimtis nusiskundimų dėl E. Millerio elgesio, nors jie ir buvo itin smulkūs – dėl žmonių filmavimo degalinėje, atsisakymo trauktis nuo restorano, ginčų su žmonėmis ir t.t.

Taigi, gali būti, kad Ezros pasirodymas „Fantastiniuose gyvūnuose: Dumbldoro pasalptyse“ (angl. Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore) galimai bus paskutinis. Bent jau kurį laiką, nes sustabdyti visi būsimi projektai, įskaitant ir jo vaidinamo Blyksnio pasirodymas DCEU visatoje. Bent jau tose tarpinėse stotelėse, kurios sieks patį „Blyksnio“ filmą. Tačiau neaišku, ar ir šis filmas galiausiai išvys dienos šviesą, mat studija turėjo itin daug problemų su aktoriumi. Kaip praneša „Rolling Stone“, „Warner Bros.“ atstovai svarstė aktoriaus ateitį ir „Blyksnio“ produkcija kėlė daug nerimo. Buvo pranešama net apie tai, kad aktoriui labai sunkiai sekėsi susitvarkyti su savimi, jis niekaip nesugebėjo normaliai filmuotis ir, kai „įsikaldavo kažką į galvą“, imdavo kartoti „Nežinau, ką aš čia darau“.

Incidentas Havajuose nebuvo pirmas toks aktoriaus išsišokimas. Dar 2020 metais aktorius buvo apkaltintas moters užpuolimu bare Islandijoje, kai ėmė smaugti moterį ir prispaudė prie žemės. Kaip pranešame, tada šis veiksmas prasidėjo vos ne žaidimo forma, tačiau aktorius gerokai persistengė. Apie tai nei aktorius, nei studija iki šiol nebuvo viešai kalbėjusi.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles