Finaliniame „Fantastinių gyvūnų: Dumbldoro paslaptys“ anonse – Dumbldoro ir Grindelvaldo akistata

Nenumaldomai artėjant filmo premjerai, ir likus vos 9 dienoms iki anonsų didžiosiose kino salėse, kino studija „Warner Bros.“ paviešino finalinį filmo „Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys“ (angl. Fantastic Beasts: Secrets of Dumbledore) anonsą. Ir jame išvystame ne tik daugiau magijos, gyvūnų, bet ir, atrodo, užuomazgas to, link ko ėjome antrojoje dalyje – Dumbldoro ir Girndelvaldo susirėmimą.

Turbūt jau daug plėstis apie filmo siužetą nebereikia, tačiau galima išvysti daugiau įdomių detalių iš būsimo filmo. Pirma, tai aišku, užuomina į dar vieną pasaulio vietovę, kuri labiau plėtoja magijos pasaulį. Jei „Hario Poterio“ pasaulis daugiau ar mažiau apsiribojo Jungtine Karalyste, tai „Fantastiniai gyvūnai“ pirmiausia perplaukė Atlantą. Tuomet, persikėlėme į Prancūziją, o dabar, jau vien anonse, pasakoma, kad magijos ištakos siekia ir Butano karalystę. Įdomu stebėti tai, kaip plečiasi magijos pasaulio geografija.

Tuomet, anonse išvystame ir dar daugiau fantastinių gyvūnų, kurių antroje dalyje buvo iš ties nedaug, nors kai kurie ir buvo gražūs. Aišku, tie juokingi skorpioniniai vorai, ar kas tai bebūtų, yra tik vienas iš jau matytų gyvūnų, bet net iš anonsų galime spėti, kad jų bus ne viena dešimtis. Galiausiai, artėja ir Dumbldoro bei Grindelvado susirėmimas, kuris, atorodo, neturėtų įvykti. Jei pamenate, abu vyrai dar jaunystėje yra davę priesaiką vienas prieš kitą nekovoti, tai yra – nesulaužoma priesaiką. Tokią dar „Hario Poterio“ filmuose buvo davęs Sneipas. Taigi, jie kaip ir negalėtų kovoti, tačiau neabejotina, kad Dumbldoras ras kelią. O gal ne? Sužinosime tik filmo metu. Tad nėra čia ką daugiau kalbėti, metas žiūrėti magijos kupiną anonsą.

„Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys“ kinus pasieks jau balandžio 15 dieną. Tiesa, patys didžiausi serijos fanai turės galimybę Vilniuje, balandžio 10 d. kino centre „Multikino“ tapti vienais iš pirmųjų pasaulyje, kurie išvys šį filmą. Čia galite rasti bilietus į FANTASTINIŲ GYVŪNŲ TRILOGIJOS MARATONĄ.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles