„Tryangle Films“ pristatė filmą apie Lordą Voldemortą

„Warner Bros.“ bei J. K. Rowling ir toliau džiaugiasi atėjusiu magiško pasaulio antplūdžiu. Kol nekantriausi serijos gerbėjai laukia antrosios „Fantastinių gyvūnų“ dalies (angl. „Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald“), sugrįžta „Tryangle Films“ su savo visiškai šalutiniu ne pelno siekiančiu projektu „Voldemortas: Įpėdinio kilmė“ (angl. „Voldemort: Origins of the Heir“).

Filmo kūrėjai dar 2016-ais metais uždavė sau elementarų klausimą – kas paskatino serijos antagonistą – Tomą Ridlį – tapti labiausiai nekenčiamu bei baimę sėjančiu personažu magijos pasaulyje. Visai netrukus ta pati kompanija nusprendė startuoti su rėmėjų paieškomis, tačiau netrukus į juos kreipėsi pati „Warner Bros.“ bei suteikė papildomą leidimą projektui startuoti.

„Manome, kad daugumai serijos gerbėjų turėjo iškilti klausimas – kas privertė Tomą Ridlį pavirsti negailestinguoju Voldemortu? Kas tais laikais įvyko ir kas iš tikrųjų nutiko Hogvartse, kai jis ją užbaigęs vėl pasirodė?“, – kalbėjo filmo kūrėjai Gianmaria Pezzato ir Stefano Prestia. „Knygose J. K. Rowling buvo palikusi kelias užuominas, tačiau tai buvo visai nepaliesta tema filmuose, todėl mes ir norime pristatyti Tamsos Lordo iškilimą prieš Harį Poterį ir šio pirmąją mirtį“.

Ne pelno siekiantis projektas „Voldemortas: Įpėdinio kilmė“ (angl. „Voldemort: Origins of the Heir“) trunka apie 52 minutes ir jį pilną galite pasižiūrėti žemiau. Primename, kad oficiali „Warner Bros.“ bei J. K. Rowling juosta „Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo nusikaltimai“ į kino teatrus atkeliaus šių metų lapkričio 16-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles