17 „Netflix“ filmų, pasirodysiančių 2018 metais. 2 dalis

17 „Netflix“ filmų, pasirodysiančių 2018 metais. 2 dalis

Anksčiau aptarėme pirmuosius 8 filmus, o dabar pereikime prie likusių 9 iš 17-os originalių filmų, kurie šiemet pasirodys „Netflix“ platformoje, nes čia laukia dar daugiau siurprizų.

9. „Žaidimas baigtas, vyruti!” (angl. „Game Over, Man!“).

Šis filmas nepretenduoja į tokias gretas, kuriose turėtų būti vertinamas itin rimtai. Tai greičiau filmas, primenantis praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtmečio veiksmo filmus, kuriuose raumeningi vyrukai gelbėja pasaulį nuo teroristų ir kitokio plauko padugnių. Tik šį kartą viskas bus kiek subtiliau. Raumeningą vyruką pakeis trys kiek paprastesni kompiuteristai, kurie nuo teroristų gelbės savo kuriamą kompiuterinį žaidimą. Keista? Tikrai keista, bet įdomu. Filmas pasirodys kovo 23 dieną.

10. „Krovinys“ (angl. „Cargo“)

Šiame filme pasirodys ryškiausia žvaigždė iš jau minėtų filmų – Martin‘as Freeman‘as. Išgyvenimo drama žiūrovus įpins į situaciją, kurioje aktorius kartu su savo mažamete dukrele yra persekiojami apkrėstų padarų. Dar daugiau įtampos kelia tai, jog pagrindinis veikėjas turi tik 48 valandas, kol pats pavirs į tokį pat apsėstąjį.

11. „Sekmadieni, ateik“ (angl. „Come Sunday“)

Kas gi gali nutikti kunigui, pareiškusiam, kad pragaras neegzistuoja? Įžūliai drąsus? Deja, iš tikrųjų nutikus tokiai istorijai, jis buvo išvadintas eretiku ir išspirtas lauk iš bažnyčios, kurioje atliko savo pareigas. Filmas, paremtas šia istorija, turėjo pasirodyti jau prieš metus, tačiau „Disney“ kompanijai priklausanti bendrovė pabūgo priešiškų atgarsių ir atsisakė minties išleisti filmą. Susiklosčius tokioms aplinkybėms išryškėja vienas didžiausių „Netflix“ pliusų – nepriklausomumas, filmai rodomi nuosavoje platformoje nesibaiminant būti pernelyg priklausomais nuo kitų.

12. „Eggplant Emoji“

Sunku išversti filmo pavadinimą į kažką, turintį logišką prasmę, bet šiam filmui turbūt to ir nereikia – suprasite, kai išgirsite, apie ką jis. Šis filmas apie tai, kaip vienas paauglys netyčia nusipjauna savo daikčiuką ir kreipiasi pagalbos į draugus. Vienas žodis – „Netflix“.

13. „Kaip tai pasibaigė“ (angl. „How it Ends“)

Apokaliptinis trileris, pasakojantis vyro, bandančio grįžti pas savo nėščią žmoną į namus, istoriją. Šioje kelionėje jam prireiks pagalbos tų, su kuriais iki tol santykiai nebuvo itin vykę. Filmas pademonstruos, kaip tam tikros situacijos gali suartinti net labiausiai nutolusius žmones.

14. „Suvedimas“ (angl. „Set it Up“)

Tai romantinė komedija su Lucy Liu, pasakojanti, kaip du bendradarbiai nusprendžia suvesti savo viršininkus įsivaizduodami, jog tai pagerins ir jų pačių situaciją. Kaip įprasta tokiems filmams, planuojant svetimų jausmų eigą nejučiomis užgimsta jų pačių jausmai vienas kitam ir prasideda komiškų situacijų virtinė.

15. „Kita vėjo pusė“ (angl. „The Other Side of the Wind“)

Orson‘as Welles‘as. Negirdėta? O Peter‘is Bogdanovich‘ius? Irgi ne? Taip jau nutiko, jog egzistavo toks laikas, kuomet šie du vyrai kontroliavo kino rinką. Tai filmas – satyra apie kino verslą. Nuostabu, kad filmas, pasakojantis negirdėtą ir įdomią istoriją, tačiau, greičiausiai, neturintis šansų sutraukti didelio skaičiaus žmonių į kino teatrus, vis tik gaus savo šansą pasirodyti milžiniškai auditorijai, ir viskas „Netflix“ dėka.

16. „The Week Of“

Daug priežasčių pamatyti šį filmą ieškoti nereikia, užtenka dviejų – Adam‘o Sandler‘io ir Chris‘o Rock‘o. Tai labai panaši istorija į tą, kurią jau matėme anksčiau šių aktorių filmuose – du suaugę vyrai, atsisakantys gyventi kaip suaugusieji.

17. „Neteisėtas karalius“ (angl. „Outlaw King“)

Atrodo, jog tai gali būti vienas rimčiausiai vertinamų šių metų „Netflix“ filmų, net ir režisierius pasirinktas ne atmestinai – David‘as Mackenzie‘s. Filmo istorija nukels į XIV amžių, kuomet „Škotijos neteisėtasis karalius“ Robertas Briusas didvyriškai kovojo už Škotijos nepriklausomybę nuo Anglijos.

Štai ir visas sąrašas. Tikiuosi, jog kiekvienas jame ras bent vieną filmą, kurį susigundys pamatyti, o svarbiausia – nenusivils.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles