Artėjančiame „Krydas 2“ Ivano Drago sūnų vaidins tikras boksininkas

Artėjančiame „Krydas 2“ Ivano Drago sūnų vaidins tikras boksininkas

„Krydas 2“ (angl. „Creed 2“) bus antroji dalis apie Apolo Krydo sūnų Adonį Džonsoną, kurį vaidina Michaelas B. Jordonas. Pirmoji „Krydo“ dalis pasakojo apie tai, kaip Adonis turėjo išsikovoti savo vietą ir išlįsti iš tėvo šešėlio – tą jis pasiekė padedamas savo tėčio didžiausio oponento ir draugo Rokio, kurį vaidina Silvesteris Stalone.

Per visą „Rokio“ (ang. „Rocky“) filmų seriją egzistavo tik vienas tikras blogasis veikėjas – tai rusų boksininkas Ivanas Drago, kurį vaidino Dolphas Lundgrenas. Ketvirtojoje „Rokio“ dalyje Ivanas Drago kovojo su Apolu Krydu – kova pasibaigė Apolo mirtimi ringe. Nuliūdęs dėl savo draugo mirties Rokis turėjo atkeršyti ir kovoti su Ivanu Rusijoje.

Dabar atėjo laikas abiejų legendinių boksininkų sūnums išsiaiškinti tarpusavio santykius. Ivano Drago sūnų vadins tikras profesionalus boksininkas iš Rumunijos Florianas Munteanu. Tinkamo aktoriaus paieška buvo paskutinė svarbi užduotis, reikalinga prieš pradedant filmavimą. Filme pasirodys visi pagrindiniai aktoriai iš pirmosios „Krydo“ dalies, Florianas Munteanu ir po 33 metų vaidinti Ivaną Drago sugrįžtantis Dolphas Lundgrenas. Filmas kino teatruose pasirodys 2018 m. lapkričio 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles