Byra „Suits“ serialo aktorių kolektyvas?

Byra „Suits“ serialo aktorių kolektyvas?

Ir nors atrodo, kad „Kostiumuotieji“ (angl. „Suits“) mėgaujasi atėjusia reitingų šlove, serialo kūrėjai yra sunerimę jo ateitimi. Nemačiusiems šeštojo sezono pirmosios pusės nuo tolesnio skaitymo raginame susilaikyti (nebent išties norite sužinoti, kuriam aktoriui šios serijos galėjo būti paskutinės).

Vasaros finalinėje serijoje iš pastovių aktorių sąrašo pasitraukė viena pagrindinių serialo veikėjų. Jessicą Pearson vaidinusi Gina Torres nusprendė grįžti gyventi į savo namus Los Andžele, o seriale tai buvo pavaizduota it Jessica pasitraukia iš kompanijos. Žinoma, aktorės fanams nerimauti nereikia – jau visai neužilgo ši pasirodys savo naujausiame seriale „The Catch“.

Ir nors aktorė sutiko retsykiais pasirodyti seriale, naujausi gandai skelbia, kad J. Torres ne vienintelė, kuri gali pasitraukti iš reguliarių aktorių rato. Teigiama, kad likusiame šešių serijų ciklo finale garsusis Harvey’is Specteris, kurį vaidina Gabrielis Macht, turėtų visiškai užbaigti savo karjerą seriale. Pasak neįvardytų šaltinių, G. Macht nori labiau akcentuotis į savo asmeninę filmografiją ir kitais metais persiorientuoti į vaidybą didžiuosiuose kino ekranuose.

Žinoma, visai nekeista, kodėl serialo prodiuseriams ši idėja visiškai nepatinka, todėl abi šalys jau bando rasti sprendimą tinkantį abiems. Nėra aišku, ar aktorius pasitrauks galutinai, ar kartu su G. Torres retsykiais sugrįš į bendrą filmavimo aikštelę.

Vis dar nėra skelbiama, kada televizijos ekranuose turėtų pasirodyti antra sezono pusė, tačiau tikėtina, kad, kaip ir visada, ji turėtų būti transliuojama kitų metų pavasarį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles