Pasirodė pirmasis naujojo M. Nighto Shyamalano filmo „Pasibelsk į namelį“ anonsas

Mistinių ir siaubo trilerių kūrėjas M. Nightas Shyamalanas pristato naujausią savo darbą „Pasibelsk į namelį“ (angl. Knock at the Cabin). Bent jau studija „Universal“ paskelbė pirmąjį filmo anonsą, kuriame išvysime naują ir kiek keistą viziją į pasaulio gelbėjimą nuo apokalipsės.

Pirmiausia, tai reiktų paminėti, kad filme vaidins visiems jau gerai pažįsatmas Dave‘as Bautista ir po labai ilgo laiko į masinius projektus grįžęs Rupertas Grintas. Naujasis režisieriaus darbas yra pagrįstas 2018 metų romanu „Namelis pasaulio pabaigoje“ (angl. The Cabin at the End of the World), kurį parašė Paulas G. Tremblay‘us. Jame pasakojama apie šeimą, kuri savo atostogų metu atvyksta į namelį miškuose. Netrukus po jų atvykimo, mergaitė ir jos tėvai paimami įkaitais ir tą padaro keturi nepažįstamieji, verčiantys priimti siaubingą sprendimą, kuris apsaugos pasaulį nuo artėjančios apokalipsės. Keturi nepažįstamieji lygu keturiems apokalipsės raiteliams?

Pats pasakojimas tikrai atrodo įdomus, o ir aktorių pasirinkimas tikrai geras. Bent jau pirmasis filmo anonsas yra tikrai daug žadantis. Panašu, kad M. Nightas Shyamalanas atsisakė komiškų situacijų (kurios neretai figuravo pastaruosiuose jo darbuose) ir ėmėsi rimto siaubo trilerio. Galiausiai, prie jau minėtų D. Bautistos ir R. Grinto prisijungs Jonathanas Groffas, Benas Aldridge‘as, Abby Quinn, Nikki Amuka-Bird ir Kristen Cui.

„Pasibelsk į namelį“ kinus pasieks kitų metų vasario 3 d. O dabar – kviečiame pažiūrėti pirmąjį filmo anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles