Reese Witherspoon taps naująja „Disney“ Auksaranke

Reese Witherspoon taps naująja „Disney“ Auksaranke

Savo legendinę animaciją į vaidybinius filmus perkurianti „Disney“ studija nusitaikė į dar vieną žiūrovų pamėgtą heroję. Šį kartą studijos taikiklyje atsirado iš Piterio Peno pasakojimų pažįstama Auksarankė (angl. Tinkerbell).

Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, „Disney“ šios herojės filmo kūrimu susirūpino ne be reikalo – projektą aktyviai skatino aktorė Reese Witherspoon. Ji turėtų ne tik prodiusuoti „Auksarankės“ filmą, tačiau ir pati įkūnyti legendinę „Disney“ fėją.

Tai bus vienas iš daugelio R. Witherspoon artimiausiu metu prodiusuojamų filmų. Aktorė savo prodiusavimo sugebėjimus pademonstravo su praėjusių metų filmu „Laukinė“ (angl. „Wild“), šiuo metu kino teatruose rodoma komedija „Karštos gaudynės“ (angl. „Hot Pursuit“) bei su savo prodiusavimo kompanija „Pacific Standard“ ruošiasi adaptuoti ne vieną garsią knygą.

„Disney“ studijai „Auksarankė“ taip pat bus vienas iš daugelio artimiausiais metais plėtojamų projektų. Studija, po filmų „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“) ir „Pelenė“ (angl. „Cinderella“) sėkmės, aktyviai įsitraukė į vaidybinių filmų pagal legendinius pasakų veikėjus kūrimą. „Disney“ greitu metu turėtų sukurti ir „Mikės Pūkuotuko“ (angl. „Winnie the Pooh“) bei „Dumbo“ filmus, o juosta „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“) jau yra filmuojama.

Naujojo „Auksarankės“ filmo scenarijų rašys „Žuviuko Nemo“ (angl. „Finding Nemo“) tęsinio (angl. „Finding Dory“) scenaristė Victoria Strouse. Kol kas neaišku, kas „Auksarankę“ režisuos ir kada filmas gali pasirodyti kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles