„Apgaulės meistrai“ susilauks dar vieno tęsinio

„Apgaulės meistrai“ susilauks dar vieno tęsinio

Neįtikėtino populiarumo sulaukęs 2013 metų filmas „Apgaulės meistrai“ (angl. „Now You See Me“) bus išsunktas tradiciniu Holivudo stiliumi. Kaip penktadienį analitikams oficialiai paskelbė studijos „Lionsgate“ prezidentas Jonas Feltheimeris, studija jau planuoja kurti ir trečiąją „Apgaulės meistrų“ dalį.

Ši žinia buvo paskelbta likus daugiau nei metams iki antrosios „Apgaulės meistrų“ dalies pasirodymo. Joje sugrįš pirmajame filme jau pasižymėję aktoriai Markas Ruffalo, Woody Harrelsonas, Jesse‘is Eisenbergas, Dave‘as Franco, Morganas Freemanas ir Michaelas Caine‘as. Į tęsinį negrįžusią Isla Fisher pakeitė aktorė Lizzy Caplan. Prie aktorių komandos taip pat prisijungė Danielis Radcliffe‘as.

Kaip pranešė pats J. Feltheimeris, antrosios „Apgaulės meistrų“ dalies filmavimas baigėsi visai neseniai. Filmą režisavo Jonas M. Chu, jam scenarijų parašė Edas Solomonas ir Pete‘as Chiarellis.

Primename, kad 2013 metais pasirodęs filmas „Apgaulės meistrai“ tapo tikru fenomenu. Juosta, pasakojusi apie genialius iliuzionistus, nusprendžiančius savo sugebėjimus panaudoti praturtėjimui, sužavėjo žiūrovus visame pasaulyje, net jeigu ir neužsitarnavo kritikų liaupsių. Garsių aktorių prikimštas filmas užsidirbo 350 milijonų dolerių, todėl natūralu, kad ši franšizė bus išnaudojama tol, kol ji neš pelną.

„Apgaulės meistrai 2“ kino teatruose pasirodys 2016 metų birželio 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles