Naujoji „Odisėjos“ ekranizacija bus išplėsta į mažiausiai du filmus

Naujoji „Odisėjos“ ekranizacija bus išplėsta į mažiausiai du filmus

Kino studija „Lionsgate“ dar visai neseniai pranešė, kad planuoja kurti dar vieną legendinio Homero epo „Odisėja“ (angl. The Odyssey“) ekranizaciją. Ją planuoja režisuoti beveik visų „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“), išskyrus pirmąją, režisierius Francis Lawrence‘as. Na, o dabar studija „Lionsgate“ vadovas pranešė, kad jie planuoja kurti ne vieną, o ne mažiau dviejų filmų, paremtų šiuo istoriniu epu.

Ką galima pasakyti apie „Lionsgate“? Jiems jau artėja kūdos dienos. Lapkritį pasibaigs jų šimtus milijonų kraunanti pelninga franšizė „Bado žaidynės“, o tada jau beliks ieškoti kitų idėjų ar galimų istorijų, iš kurių galima išpešti kaip įmanoma daugiau naudos. Dabar jau matos, kad studija bando išspausti „Apgaulės meistrus“ (angl. „Now you see me“), nes dar net nepasirodžius antrajai daliai, buvo paskelbta trečioji. Taigi, sprendimas praplėsti „Odisėjos“ istoriją į daugiau nei vieną filmą nėra jau toks ir netikėtas.

Kaip praneša žurnalas „Variety“, „Lionsgate“ vadovas Jonas Feltheimeris patvirtino šiuos planus. Jo teigimu, filmas bus kuriamas taip, kad istoriją būtų galima išplėtoti mažiausiai dviem filmams. Savaime suprantama, jei filmai susilauks sėkmės, garantuotai turėsime jų ir daugiau, galbūt trilogiją ar visą nenutrūkstamą sagą.

Pati Homero „Odisėja“ yra be galo įdomus kūrinys, turintis labai daug turinio, kurį didžiuosiuose ekranuose galim išplėsti iki begalybės, tad būtent ši priežastis ir įtakojo iš naujo perkurti šią istoriją. O „Odisėja“ matė daug. Jau nekalbant apie teatrus, Odisėjo kelionė buvo ne kartą perkelta į televizijos ar kino ekranus.

Filmą prodiusuos „Bado žaidynių“ prodiuserė Nina Jacobson, kuri jau ne vieną kartą dirbo su dabartiniu režisieriumi Francisu Lawerence‘u.

Na, o paskutinioji pastarosios istorijos dalis „Bado žaidynės: Strazdas Giesmininkas. 2 dalis“ (angl. „The Hunger Games: Mockingjay. Part 2“) kinus pasieks lapkričio 20 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles