Atšaukta „Policininko iš Beverli Hilso 4“ premjera

Atšaukta „Policininko iš Beverli Hilso 4“ premjera

Kino studija „Paramount“ prieš kelias dienas pabūgusi septintojo „Žvaigždžių karų“ epizodo (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) ir nukėlusi savo animacinį projektą „Sunkvežimiai monstrai“ (angl. „Monster Trucks“) į 2016 metus, padaro lygiai tą patį su ilgai laukiamu, ketvirtu „Policininku iš Beverli Hilso“ (angl. „Beverly Hills Cop 4“) filmu. Studijos vadovybė šį kartą išsigando atviros konkurencijos su studijos „Warner Bros.“ būsimu hitu „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman V Superman: Dawn of Justice“).

Žinoma, oficialiai priežastis nėra įvardijama, tačiau akivaizdu, jog ilgus metus perkeliamas filmas būtų sunaikintas tokio stipraus konkurento. Juosta turėjo pasirodyti 2016 m. kovo 16 dieną. Nauja filmo pasirodymo data taip pat nėra įvardijama, tačiau tikėtina, jog filmas bus nukeltas į 2017 metus. Kol kas nebuvo pradėti jokie filmavimo darbai.

Projekto režisieriumi turėjo tapti Brettas Ratneris, o jį kuruoti ruošiasi žinomas prodiuseris Jerry‘is Bruckheimeris. Anksčiau abu kino kūrėjai norėjo pristatyti ne pilnametražį filmą, o televizinį serialą, kuriame pagrindiniu herojumi taptu Akselio Foulio sūnus. Tačiau, pasirodžius pirmai, taip vadinamai „pilotinei“ serijai, serialas buvo uždarytas. Viskas dėl to, jog kūrinys sulaukė daug kritikos ir iš žiūrovų, ir iš kino profesionalų.

Originalus filmas buvo išleistas 1984 metais ir kainavęs vos 15 mln. tada sugebėjo užsidirbti 316 milijonų dolerių. Tęsinys pasirodė 1987 metais ir užsidirbo 299 milijonus, kas irgi gerai, tačiau 1994 m. išleistas trečiasis filmas apie nepraustaburnio policininko A. Foulio nuotykius patyrė visišką fiasko tėvynėje ir vos sugebėjo atsipirkti dėka pasauliniu pajamų, bendrai užsidirbdamas 119 milijonų dolerių.

Naujasis „Policininkas iš Beverli Hilso“ turėjo reanimuoti užsigesusią aktoriaus Eddy’io Murphy’io karjerą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles