Bus kuriamas „Galaktikos kovų“ filmas

Bus kuriamas „Galaktikos kovų“ filmas

Pasak „The Wrap“, serialas „Galaktikos kovos“ (angl. „Battlestar Galactica“) gali prisikelti naujam gyvenimui. Tik šįkart jau ne televizijoje – „Universal“ studija planuoja serialą perkelti į didžiuosius ekranus.

Kaip pranešama tinklapyje, jau rastas ir žmogus, vadovausiantis šiam procesui. Režisierius Francis Lawrence‘as jau beveik sutiko režisuoti pagal žymųjį serialą kuriamą filmą.

Projektas juda išties greitai. „The Wrap“ žiniomis, scenaristė Lisa Joy rašys juostos scenarijų. Kol kas nepasižymėjusi Holivude, ji yra atsakinga už būsimą HBO serialą „Vakarų pasaulis“ (angl. „Westworld“).

„Galaktikos kovas“ į kiną yra bandoma perkelti jau ne pirmą kartą. Už „Iksmenų“ filmus geriausiai žinomas režisierius Bryanas Singeris prieš kurį laiką bandė padaryti būtent tai, tačiau planai ilgainiui nutrūko.

Primename, kad „Galaktikos kovos“ yra serialas, televizijoje ryškų pėdsaką palikęs du kartus. Originalusis serialas, rodytas 1978 metais, pasižymėjo savo neįprastu mokslinės fantastikos pateikimu. 2004 metais serialas buvo prikeltas antram gyvenimui ir buvo rodytas iki 2009 metų.

Kol kas nežinoma, kada „Galaktikos kovos“ gali pasirodyti kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles