Slaptas Steveno Spielbergo ir Peterio Jacksono projektas

Slaptas Steveno Spielbergo ir Peterio Jacksono projektas

Koks bus kitas ilgametražis Peterio Jacksono projektas? A priori, panašu, kad tai turėtų būti „Tintinas 2“, 2011 m. pasirodžiusio animacinio filmo „Tintino nuotykiai: Vienaragio paslaptis“ (angl. „The Adventures of Tintin“), kurį režisavo Stevenas Spielbergas, tęsinys. Tačiau tai, ką S. Spielbergas papasakojo neseniai duotame interviu Naujosios Zelandijos leidiniui „New Zeland Herald“, verčia tuo abejoti, kadangi jo teigimu, P. Jacksonas pirmiausia imsis kol kas dar neatskleidžiamo projekto, kurį prodiusuos pats S. Spielbergas.

„Peteris Jacksonas šiuo metu dirba prie mano studijos filmo“, pareiškė S. Spielbergas. „Kol kas tai laikoma paslaptyje, niekas apie šį filmą nieko nežino. Po šio filmo jis imsis „Tintino“, kalbėjo jis. Taigi, kol kas viską gaubia paslaptis, tačiau kyla klausimas: ar šis slaptas projektas yra tiesiog naujas P. Jacksono kūrinys, ar jį galima vadinti S. Speilbergo ir P. Jacksono bendru projektu – tai yra, galbūt abu sineastai jam suvienijo savo jėgas, ko iki šiol dar nėra buvę. Atsakymas turėtų netrukus paaiškėti.

Savo ruožtu, kalbant apie naujausią S. Spielbergo projektą, viskas yra pakankamai aišku: visai neseniai kino sales pasiekė jo filmas „DGM: Didysis Gerulis Milžinas“ (angl. „BFG“). Artimiausiuose planuose – jau filmuojamas „Ready Player One“ ir „Edgardo Mortaros pagrobimas“ (angl. „The Kidnapping of Edgardo Mortara“), kurio paruošiamieji darbai taip pat jau vyksta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles