Jennifer Lawrence ir Chrisas Prattas vaidins fantastiniame filme „Keleiviai“

Jennifer Lawrence ir Chrisas Prattas vaidins fantastiniame filme „Keleiviai“

Nauji vėjai ėmė suktis projekte „Keleiviai“ (angl. „Passengers“). Daug nesėkmių patyręs projektas išjudėjo iš mirties taško. Anksčiau studijai „The Weinsein Company“ priklausęs filmas dabar perleistas į studijos „Sony“ rankas, kuri teises į jį nusipirko praėjusį gruodį. Dabar paaiškėjo, kad studija filmui rado ne tik režisierių, bet ir pagrindines roles atliksiančius aktorius.

Dar priklausydamas studijai „The Weinstein Company“ filmas turėjo pasirodyti šių metų balandį, tačiau praėjusį kovą studija atšaukė šią datą. Su šiuo pasikeitimu iš filmo pasitraukė ir pagrindinį vaidmenį turėjusi atlikti Rachel McAdams. Dabar naujoji projekto savininkė studija „Sony“ pranešė, kad filmui režisuoti ji yra numačiusi į šių metų Oskarus pretenduojančio filmo „Vaizduotės žaidimas“ (angl. „Immitation game“) režisierių Morteną Tyldumą. Pagrindinius vaidmenis filme turėtų atlikti „Bado žaidynių“ (angl. „Hunger games“) žvaigždė Jennifer Lawrence, o prie jos, planuojama, prisijungs „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) aktorius Chrisas Prattas.

Pagal scenaristo Jono Spaihtso sukurtą scenarijų, filmo istorija nukels mus į ateitį, o veiksmas vyks kosminiame laive, skrendančiame į tolimą planetą. Laive kriogeniniu miegu kelionėje miega tūkstančiai žmonių, tačiau dėl techninės klaidos vienas keleivis prabunda 90 metų anksčiau. Vietoj to, kad susiimtų ir likusį savo laiką iki gilios senatvės nugyvenęs vienas vyriškis nusprendė prabudinti ir dar vieną merginą. Tarp jų galiausiai įsiplieskia romantiški jausmai.

Nors projektui sekasi ir nelabai sklandžiai, tačiau galime įžvelgti tikrai nemažą potencialą šioje būsimoje juostoje. Tą parodo ir faktas, kad susidomėjimas perpirkimu buvo milžiniškas, o „Sony“ turėjo sumokėti nemažus pinigus, kad aplenktų savo konkurentus.

Kada pasirodys „Keleiviai“ dar neaišku, bet jei filmavimo darbai prasidės dar šiais metais, galima tikėtis, kad filmas dienos šviesą išvys, greičiausiai, 2017 metų vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles