Willas Smithas ir Martinas Lawrence’as pasiruošę sugrįžti į penktą „Pašėlusių vyrukų“ dalį

Willas Smithas ir Martinas Lawrence’as pasiruošę sugrįžti į penktą „Pašėlusių vyrukų“ dalį

Maikas ir Markusas yra pašėlę vyrukai amžiams (angl. „Bad Boys for Life“). Kadangi ketvirtoji šio dueto nuotykių dalis „Pašėlę vyrukai: viskas arba nieko“ (angl. „Bad Boys: Ride or Die“), vos prieš kelias dienas debiutavusi kino salėse, jau spėjo susižerti nemažai pinigų, net neabejojama, kad pašėlę vyrukai grįš į ekranus ir penktą kartą. Ir net jei pagrindinis duetas ketvirtojoje dalyje kalba apie pensiją, visai tikėtina, kad penktosios dalies kūrimo darbai „Sony“ studijoje gali pajudėti jau per kelis artimiausius ateinančius mėnesius.

Juolab, kad Willas Smithas ir Martinas Lawrence’as, panašu, yra linkę dar kurį laiką pabūti pašėlusiais vyrukais. „Kadangi esame jauni aktoriai, turėtume daryti daugiau kaskadinių triukų“, duodamas interviu „Entertainment Weekly“ juokavo 55-erių metų W. Smithas. „Šio filmo pasaulis ir šie personažai yra absoliutus džiaugsmas. Būdami kino salėje kartu su Maiku ir Markusu mes jaučiamės kaip namie. Taigi, kadangi yra priežastis tai daryti…“.

Kolegai antrina M. Lawrence’as: „Mes visada smarkiai mėgavomės kurdami šiuos filmus ir duodami žiūrovams tai, ko jie nori. Su Willu praleidome daugybę nuostabių akimirkų dirbdami kartu, taigi, kol fanai to nori ir pageidauja, tol aš bandysiu jiems duoti tai, ko jie nori. Dėl „Pašėlusių vyrukų 5“, dar bus matyti. Aš niekada nesakau niekada. Bet tai turi turėti prasmės“.

„Aš niekada nenorėjau būti iš tų vyrukų, kurie kepa tęsinius, vien tik dėl to, kad žmonės eis juos žiūrėti. Noriu kurti tęsinį, todėl, kad noriu kažką pasakyti, ir kad personažai galėtų evoliucionuoti; tokį filmą, kurį būtų įdomu tyrinėti ir smagu žiūrėti. Ar šių personažų gyvenime gali nutikti kažkas, kas sugrąžintų žmones į kino teatrus? „Pašėlę vyrukai 4“ kategoriškai sako „Taip!“, kolegos mintį pratęsė W. Smithas.

O „Pašėlę vyrukai 5“? Kol kas oficialiai joks projektas nėra pradėtas, o „Pašelę vyrukai: viskas arba nieko“ nepalieka užuominų dar vienam tęsiniui, nei pabaigoje, nei po baigiamųjų titrų.

Trys „Pašėlusių vyrukų“ serijos filmai lig šiol yra surinkę 400 mln. JAV dolerių. Prie jų prisidės „Pašėlę vyrukai 4“, jau dabar, vien per kelias dienas surinkę daugiau nei 100 mln. JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles