Sandra Bullock ir Nicole Kidman gali sugrįžti į netikėtą „Praktinės magijos“ tęsinį

Sandra Bullock ir Nicole Kidman gali sugrįžti į netikėtą „Praktinės magijos“ tęsinį

Negalima teigti, kad „Praktinė magija“ (angl. „Practical Magic“) būtų buvęs didelis 1998 m. kino salių hitas. Tačiau bėgant laikui šis filmas buvo rodomas per televiziją, nuomojamas vaizdo kasečių nuomos punktuose, galiausiai pasiekė internetines transliacijų platformas ir taip visai sėkmingai užkariavo žiūrovų širdis. O jie turbūt nudžiugs sužinoję, kad praėjus jau daugiau nei 25 metams nuo šio filmo pasirodymo, abi pagrindinės aktorės – Sandra Bullock ir Nicole Kidman – yra pagrindinės pretendentės vėl apsirengti raganų kostiumus.

„Warner Bros.“ studija jau oficialiai pradėjo „Praktinės magijos 2“ paruošiamuosius darbus. Anot amerikiečių leidinio „Variety“ abi aktorės veda derybas dėl sugrįžimo į būsimą tęsinį. Jei derybos būtų sėkmingos, S. Bullock ir N. Kidman sugrįžtų vaidinti atitinkamai Selę Ouvens ir Džilian Ouvens – dvi seseris, kilusias iš ilgos raganų giminės.

Kol kas nelabai kas žinoma, apie ką bus naujasis filmas. Vienas iš originaliojo filmo scenarijaus autorių Akiva Goldsmanas turėtų rašyti scenarijų ir antrai daliai. Jei S. Bullock ir N. Kidman sugrįš dar kartą įkūnyti seseris Ouvens, jos turėtų tapti ir šio filmo prodiuserėmis.

Originalus filmas „Praktinė magija“, sukurtas pagal Alice Hoffman romaną, pasakoja istoriją apie seseris Selę ir Džilian Ouvens, kurios yra priverstos panaudoti savo magiškas galias tam, kad sunaikintų piktąją Džilian vaikino dvasią. O Selę lydi giminės prakeiksmas – jį patyrusi ji užsikeri save, kad daugiau niekada nuo to nenukentėtų, tačiau egzistuoja jėgų, galingesnių nei burtai.

„Praktinė magija“ savo laiku surinko vos 68,3 mln. JAV dolerių iš bilietų pardavimų visame pasaulyje, kad net neatpirko paties filmo biudžeto, kuris buvo 75 mln. JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles