Pirmajame „Šnipės“ anonse – juokingas ir veiksmo pilnas šnipų gyvenimas

Pirmajame „Šnipės“ anonse – juokingas ir veiksmo pilnas šnipų gyvenimas

Jau esame pripratę matyti, kad šnipai – inteligentiški, pasitempę ir ypatingai gerai treniruoti vyrai, galintys žavėti moteris ir efektingai muštis. O kas būtų, jei jų pasaulis atrodytų kitaip, o į operaciją būtų išsiųsta stambi analitikė? Tokią idėją pristato „Sunokusių pamergių“ (angl. „Bridesmaids“) režisierius Paulas Feigas, pristatantis filmą „Šnipė“ (angl. „Spy“). Pagrindinę juostos šnipę įkūnys Melissa McCarthy.

Anonsas iš pradžių nuteikia rimtai ir atrodo, kad filmas bus dar vienas efektingas šnipų žaidimas, bet šis įvaizdis kaip atsiranda, taip staigiai ir pradingsta. Gana kurioziškos situacijos, kuriose kiečiausius šnipus įkūnija geriausi veiksmo filmų aktoriai, nublanksta prieš stambią analitikę, ištroškusią veiksmo. Nepaisant gana kvailokos idėjos, greičiausiai sulauksime labai efektingos veiksmo komedijos, kurioje netrūks nei sprogimų, nei susišaudymų, nei keiksmažodžių.

Filmas pasakos apie Suzaną Kuper, labai gerą CŽV analitikę, kuri svajoja tapti tikra agente, tačiau dėl savo fizinio neparengtumo jai lemta ilgam sėdėti prikepus prie stalo. Ji – neapdainuota didvyrė, pasislėpusi už CŽV kompiuterių ekranų. Kai jos partneris pradingsta, o kito geriausio agento tapatybė yra sukompromituojama, Suzana pasisiūlo dirbti po priedanga ir infiltruotis į mirtinai pavojingą ginklų prekeivių pasaulį, bandydama sustabdyti pasaulinę katastrofą.

Kartu su M. McCarthy pagrindinius vaidmenis juostoje atliks Jude‘as Law, Jasonas Stathamas, Rose Byrne, Curtis „50 cent“ Jacksonas, Peteris Serafinowiczas, Miranda Hart ir kt.

Filmas „Šnipė“ pasirodys gegužės 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles