Guillermo del Toro prodiusuos siaubo knygų ekranizaciją

Guillermo del Toro prodiusuos siaubo knygų ekranizaciją

„Baisios istorijos, pasakojamos tamsoje“ (angl. „Scary Stories to Tell in the Dark“) yra trumpų siaubo istorijų rinkinys. Jį sudaro trys knygos, kuriose yra net 82 originalios istorijos. Pradėtos leisti nuo 1981 metų, šios knygos vienaip ar kitaip paveikė daug dabartinių siaubo istorijų ir filmų. 2017 metų Oskaro laureatas geriausio režisieriaus kategorijoje Guillermo del Toro seniai yra paskelbęs, esąs šių knygų gerbėjas. Jo 2006 metų filmas „Pano labirintas“ (isp. „El laberinto del fauno“) buvo paremtas viena šių knygų istorijų.

G. del Toro pradėjo derybas dėl filmo 2016 metais, iki dabar kartu su Hageman broliais jis parašė scenarijų. Režisieriumi turėjo būti pats G. del Toro, tačiau po savo Oskaro laimėjimo jis nutarė poziciją perduoti André Øvredal’ui. G. del Toro pasiliks dirbti prie filmo kaip prodiuseris. Filmas šiuo metu ieško aktorių pagrindiniams vaidmenims.

Filmas pasakos apie grupę paauglių, kurie tiria keistas mirtis, įvykusias jų kaime. Nors tai yra siaubo istorijos, G. del Toro užsiminė, kad auditorija, į kurią taikoma, bus vaikai, nes jis pats skaitė šias istorijas vaikystėje. Nors pats G. del Toro nerežisuos šio filmo, vis tiek malonu matyti, kad šis sineastas nešvaisto laiko po savo laimėto Oskaro.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles