„Marvel“ išleis po 4 filmus per metus nebent dėl „gerų priežasčių“

„Marvel“ išleis po 4 filmus per metus nebent dėl „gerų priežasčių“

Praėjusią savaitę pasirodęs „Keršytojai: Begalybės karas“ („Avengers: Infinity War“) jau spėjo uždirbti 640 milijonų JAV dolerių ir yra vadinamas vienu iš įspūdingiausių „Marvel“ filmų iki šios dienos, kuriam prognozuojama rekordinė „box office“ suma.

Vis didėjantis superherojų serijos populiarumas neabejotinai skatina studiją leisti kuo daugiau su „Marvel“ herojais susijusių filmų, net jei tai ir reiškia mažiau populiarių komiksų įtraukimą į šią visatą. Šiemet pasirodo trys „Marvel“ filmai – vasarį išleista „Juodoji pantera“ („Black Panther“), minėtasis „Keršytojų“ filmas bei „Skruzdėliukas“ (neįtikėtina, kad jie nusprendė išversti „Ant-Man“ būtent taip), o 2019-aisiais „Marvel“ fanų laukia „Kapitonė Nuostabioji“ („Captain Marvel“, taip pat verčianti suabejoti vertėjų adekvatumu) bei ketvirtasis „Keršytojų“ filmas.

„Marvel“ kino visatos galva, prodiuseris Kevinas Feige’as sako, jog įmanoma, kad išvysime ir daugiau šios studijos filmų per metus: „tai priklauso nuo to, kaip jausimės kaip studija ir kiek norėsime augti“ – sako jis. „Visada ketinome išleisti po du filmus per metus tol, kol jaustumėmės, jog trijų filmų išleidimas atrodytų kaip natūralus žingsnis. Trijų filmų nekūrimas turi atrodyti kaip savęs ribojimas“.

„Mes jaustumėmės gerai išleisdami tris filmus per metus, kaip darėme paskutinius porą metų, tačiau kuriant keturis filmus turėtumėme tam tikrai geras priežastis“ – „Marvel“ ateities planais dalijosi jis.

Atsižvelgiant į „Marvel“ filmų pajamas, kylančias sulig kiekvienais metais, natūralu, jog studija iš turimų herojų nori išmelžti kiek įmanoma daugiau, tik įdomu, kiek dalių įmanoma tempti, kol burbulas galiausiai sprogs. Neišvengiamai artėja ketvirtoji MCU (Marvel Cinematic Universe) fazė, kurioje pasirodys nauji, tiek įprastinių žiūrovų, tiek netgi „Marvel“ fanų nematyti herojai, tad įdomu, ką naujo pasiūlys ši studija.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles