Jake’as Gyllenhaalas gali vaidinti filme apie Bostono maratono sprogdintojus

Jake’as Gyllenhaalas gali vaidinti filme apie Bostono maratono sprogdintojus

Po savo įspūdingo pasirodymo sporto dramoje „Kirtis dešine“ (angl. „Southpaw“), pristatytame praeitą savaitę ir nuotykių trileryje „Everestas“ (angl. „Everest“), kurio premjera Lietuvoje numatoma rugsėjo 25 d., aktorių Jake‘ą Gyllenhaalą bus galima išvysti visiškai kitokiame projekte.

Pranešama, kad aktorius gali vaidinti kino studijos „Lionsgate“ statomame filme „Stipresnis“ (angl „Stronger“), paremtame Jeffo Baumano, per 2013 m. Bostono maratoną įvykdytą teroristinį išpuolį netekusį abiejų savo kojų, biografiją. J. Baumanas netoli maratono starto linijos laukė savo mylimosios ir tada sprogo bombos, užmušusios tris ir sužalojusios 260 žmones. Savus išgyvenimus apie tai, kas tądien įvyko, J. Baumanas sudėjo į knygą „Stiprensis“, kurią parašė kartu su Bretu Witteriu.

Filmą, kurio pasirodymo data dar neskelbiama, režisuos Davidas Gordonas Greenas. Jake‘as Gyllenhaalas kontrakto kol kas dar nepasirašė.

„Stipresnis“ bus jau trečias Holivudo projektas apie Bostono maratono sprogdintojus. Savo ruožtu kino studija „Fox“ ruošia knygos „Išgyvenęs Bostone“ (angl „Boston Strong“) ekranizaciją, kuriai scenarijų rašo „Kovotojo“ (angl. „Fighter“) scenaristai, tiesa, iš projekto visai neseniai pasitraukė režierius Danielis Espinosa ir pagrindinis aktorius Casey Affleckas. Savo versiją pavadinimu „Patrioto diena“ (angl. „Patriot‘s Day“) apie šiuos įvykius kuria ir kino studija „CBS Films“. Šiame filme pagrindinį vaidmenį atliks Markas Wahlbergas.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. fane / 2015 rugpjūčio 1

    Labiausiai man patiko 2007 metu filmas ‘Zodiac’. Ir filmas geras ir aktoriai geri, ypac Jake (y)