Serialo „Draugai“ aktorių atlyginimai buvo „absurdiški“

Serialo „Draugai“ aktorių atlyginimai buvo „absurdiški“

Milijonas JAV dolerių už vieną seriją! Du paskutiniai kultinio serialo „Draugai“ (angl. „Friends“) sezonai jame vaidinusiems šešiems pagrindiniams aktoriams tapo tikra aukso kasykla, kadangi už kiekvieną 22 minučių trukmės seriją į kiekvieno jų sąskaitą įkrisdavo apvali vieno milijono JAV dolerių suma.

Dabar, praėjus jau daugiau kaip dešimčiai metų, per Televizijos kritikų asociacijos (angl. Television Critics Association) spaudos konferenciją serialo kūrėja Marta Kauffman grįžo prie šios temos ir pavadino aktorių atlyginimus „absurdiškais“: „Pripažinkim sąžiningai – milijonas dolerių už vieną seriją – tai kažkas nesveiko, tai labai smarkiai išpūsta!“.

M. Kauffman, pristatanti savo naują serialą „Greis ir Frenki“ (angl. „Grace and Frankie“), pridėjo, kad tokios sumos dabar turbūt būtų sunkiai įsivaizduojamos. Jos nuomone, televizijos tinklas „Netflix“, daro viską, kad panaši praktika nepasikartotų. Be to, 13 serijų per sezoną ritmas taip pat turi savų privalumų, pasak M. Kauffman: „ tai tikrai padeda žmonėms nesijausti taip, kad už kiekvieną seriją, kurioje vaidino, jie nusipelno naujo automobilio“.

Neseniai apie labai išpūstas populiariojo serialo, geriausiais laikais sulaukdavusio 25 milijonų žiūrovų, aktorių algas pasisakė Džo vaidinęs Mattas LeBlancas: „Ar mes norėjome milijono dolerių? Man tai kiek keistas klausimas. Netgi nelabai tinkamas. Kaip pamatuoti kieno nors linksmumo lygį? Tuo metu mes galėjome gauti viską, ko tik norėjome. Nesvarbu, koks jūsų darbas – vairuoti sunkvežimį, įvesti kabelinę televiziją ar austi kilimus – jei būtumėte panašioje situacijoje, kai jūsų daromas darbas sulaukia paklausos, ir tuo nepasinaudotumėte, būtumėte tikri idiotai. Suprantate, ką noriu pasakyti? Mes turėjome progą pasinaudoti situacija ir tai padarėme. Ir tai neturi nieko bendra su tuo, ar mes iš tiesų buvome to verti.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles